Únor 2013Sakura a Karin aneb Jak je to s velkou láskou ?

23. února 2013 v 22:39 | Tora |  Myšlenky a úvahy
Spousta lidí nesnáší Sakuru...A ještě víc jich nesnáší Karin.
Otázka pro všechny, proč? Zde máte článek, který jsem věnovala těmto dvěma křehulkám a jejich miláčkovi Sasukemu.
BLOG

16. února 2013 v 19:27 | Sasukey |  Oznamy
Jak vedu blog, spřátelování, pravidla a všechny oznámení. Dotazy pište sem.

*
*
*
*
PRAVIDLA
Nekopírovat povídky a jiné články, ani s mou ikonkou
nebo odkazem. Nepište vulgární komentáře. Reklamy
můžete psát třeba sem, nevadí mi to. Většinu
obrázků mám z deviantartu, otevřeně se k tomu přiznávám.

Moje ikonka:


Obyčejný život dvou obyčejných lidí 4

16. února 2013 v 19:06 | Tora |  Obyčejný život dvou obyčejných lidí

Sakura:

Je vtipný. Je mi docela líto, že mi dal košem, hned jak ji spatřil. Ale co to melu! Hinata si určitě zaslouží kluka jako je Kiba a já bych jí to měla přát, ne? Celou hodinu na ní házel zamilované pohledy a psaníčka. Chudák Hinata vůbec nevěděla jak má reagovat. Byla ještě pořád v šoku, že se s ní nějaký kluk dal do řeči. A Kibovi a jeho kámošům to nejspíš připadalo hrozně komické, protože pokaždé když Hinata zrudla a zabodla zrak do lavice před sebou, kluci sborově zavyli smíchy a hvízdali směrem ke Kibovi. Zachránilo ji až zvonění. Vystřelila ze třídy jako střela a stoprocentně pádila na záchody. Povzdychla jsem si a začala balit i její věci, jelikož jsme se měli na další hodinu stěhovat do jiné třídy.


Obyčejný život dvou obyčejných lidí 3

16. února 2013 v 19:04 | Tora |  Obyčejný život dvou obyčejných lidí
Sakura:

Kvůli mindráku z beďarů mojí nejlepší kamarádky jsme šly pozdě. Skoro utíkáme…že já blbec si vzala tu krátkou sukni!
,,Vážně se ti moc omlouvám Sakuro. Jsem hrozná kráva. Neměla jsem tak vyšilovat a normálně to zamalovat make-upem a pudrem." Usmála jsem se. Trvalo mi hezkou chvilku, než jsem Hinatin psychický i fyzický stav dala do pořádku a přesvědčila její mamku, že jí nic není.


Obyčejný život dvou obyčejných lidí 2

16. února 2013 v 18:58 | Tora |  Obyčejný život dvou obyčejných lidí
Sasuke:

Máme velkej průšvih, to vím jistě. Ještě se to ještě nevyšetřovalo, ale je mi jasný, že Orochimaru-sensei to nenechá jen tak a neuvěří, že by on udělal chybu. Což opravdu neudělal. Ach jo…V poslední době mám pocit, že je něco špatně. Mám náladu pod psa..už několik měsíců. Možná je to puberta nevím, nemůžu si v hlavě srovnat svoje myšlenky a pocity. Jakoby mi v hlavě vybuchla bomba a já se na nic nemohl soustředit. Napadla mě jedna věc; vzal jsem papír a propisku a začal zapisovat všechny pocity a události co se mi za poslední dobu staly.

Obyčejný život dvou obyčejných lidí 1

16. února 2013 v 18:22 | Tora |  Obyčejný život dvou obyčejných lidí

Sakura:

,,Saki vstávej!"
Zamžourala jsem očima a posadila se. Před mou postelí stála s plyšákem v ruce moje mladší sestra Nagisa. Podívala jsem se na digitální hodiny na nočním stolku. Bylo 3:17 v noci. ,,Co se děje Nagiso?" zeptala jsem se jí rozespale a zívla. Mlčky mi podala vibrující mobil. ,,Volá maminka." oznámila mi prostě a odťapkala si zase lehnout. Překvapilo mě, že byla tak klidná...Jako by bylo naprosto normální, že vám uprostřed noci někdo volá. A vůbec jak to, že jsem ten mobil neslyšela já? To jsem spala tak tvrdě?
,,Ano mami?"


Povídky

16. února 2013 v 18:19 | Tora
Klikněte na název povídky a zobrazí se vám seznam dílů. Každou neděli vychází nový díl jedné kapitolovky (jeden týden obyč. život, druhý týden watashi hadare), v týdnu popřípadě nějaký jednorázovky, nebo ostatní články.

NA POKRAČOVÁNÍ

Popis: Jsem obyčejná holka. Jmenuji se Sakura Haruno a je mi 16 let. Chodím do dívčí střední školy a můj život mám celkem jednotvárný, ale šťastný spád . Nikdy bych si nemyslela, že mi ho může zamotat nepovedený experiment v laboratoři a jeden sendvič s marmeládou...
Jsem obyčejný kluk. Jmenuji se Sasuke Uchiha a je mi 16 let. Chodím do chlapecké střední školy a můj život má celkem jednotvárný, ale šťastný spád. Nikdy bych si nepomyslel, že mi ho může zamotat jedna lahvička vodky v oxidu uhličitém a jedno domácky připravené jídlo...

Název: Watashi hadare? (Kdo vlastně jsem?)
Popis: Když jsem utekla do lesa a bydlela s Madarou, myslela jsem si a taky jsem si přála, abych na svou rodinu nikdy nezapomněla. Ale stalo se. Teď žiju ve vesnici se Sasukem, Narutem a ostatníma a strašně si přeju, abych nikdy nezapomněla na Madaru-sama. Jenže nejvíc se bojím, že budu muset jednou znovu odejít a zapomenu i na ně...


JEDNORÁZOVÉ

Popis: Nemají se rádi. Nesnášejí se. On nemůže vystát její prostořekost. Ona nenávidí jeho namyšlené chování.
Co se stane, když je oba dva zapomenou na školním výletě a zamknou v chrámu?


Název: Štěstí
Popis: Tehdy jsme měli štěstí, velké štěstí. Mohlo to dopadnout úplně jinak. Ale i kdyby to dopadlo špatně, vždycky bychom zůstali spolu. Jsme totiž tým 7, nerozluční přátelé na život a na smrt. A vždycky budeme jeden druhého chránit a nikdy se nerozdělíme.


Název: Raibaru (Rivalky)
Popis: Karin si myslí, že teď už jí ve štěstí s černovlasým Uchihou nic nebrání. Za branami Konohy ji čeká nová budoucnost s vysněným mladíkem. Jenže růžovlasá medic ninja Sakura nevypadá, že by skákala radostí. Jako by ji snad neměla ráda.


Popis: Život v blázinci je někdy složitý. Blázen si většinou připadá sám a málokdy si najde někoho, s kým by trávil rád svůj čas. Ale i obyčejný, člověk, který není blázen se někdy cítí osaměle. A pak si z bláznem moc rád popovídá...
Upozornění: Povídka není z Naruto světa, ani v ní nevystupují žádné anime postavy.