Sakura a Karin aneb Jak je to s velkou láskou ?

23. února 2013 v 22:39 | Tora |  Myšlenky a úvahy
Spousta lidí nesnáší Sakuru...A ještě víc jich nesnáší Karin.
Otázka pro všechny, proč? Zde máte článek, který jsem věnovala těmto dvěma křehulkám a jejich miláčkovi Sasukemu.

SAKURA HARUNO

Ubrečená, romantická duše, která je jedna z nejslabších kunoichi v manze i seriálu.* Nebudeme proti tomu nic namínat, tak to prostě bohužel je. Kishimoto ji takovou vymyslel a nemá cenu to vyvracet a namlouvat si, že je to druhá Tsunade alias supermegaúžasný sannin.
Svůj vztek/agresivitu si vybíjela (teď už to moc nedělá) na Narutovi, svém nejlepším kamarádovi, který ji miluje (to je zas na jiné povídání).Na mě to tak působí ( jistě, ne každý sdílí můj názor). Ale abych pořád nezdůrazňovala jen to špatné-
Sakura je jedna z nejhodnějších lidí, co se v seriálu vyskytují ( až na ty mlátící reflexy u Naruta ). Nevinná, obětavá a laskavá. Zajisté nesmím opomenout jednu podstatnou věc - její léčitelské schopnosti, díky kterým zachránila mnohokrát několik životů.Láska k Sasukemu? Chmm...Je kruté, to co teď napíšu, ale je to tak. Sakura byla otravná. Sasuke měl p-r-a-v-d-u !
Jasně, on se taky nechoval dvakrát nejlíp, ale to proberem až dál (viz. Sasuke). Sakura se chovala jako drsňačka, ale jen co se na scéně objevil Sasuke, změnila se na neuvěřitelně neschopnou puťku typu " S-Sasuke- kun...J-já tě miluju!! Prosím dej mi své srdce!" jako všechny ostatní holky, které do něj byly zblázněné.On jí dal najevo (sice nehezkým způsobem), že o ni nestojí, ať ho nechá na pokoji, ale ona si stejně pokoj nedala a pořád ho uháněla. Já vím, možná ( tak dobře, skoro určitě možná) ho opravdu milovala, a takhle se ho jen snažila uchvátit svou nádherou, ale asi jí mělo dojít, že Sasuke o lásku v tom období nestál. A i kdyby jo (moc bych si to přála) on dopředu počítal, že odejde, tudíž je naprosto logické, že se nechtěl žádným vztahem s dívkou vázat ( mimchodem podotýkám, že jim bylo 13).


Přes všechno tohle je u mě tahle růžovláska na žebříku nejmilovanějších osob! Nějak si ( i přes ty trapné situace a věci, které dělá ) našla cestu k mému srdci ( Oh dear, to zní slaďoušsky...asi se tady rozteču) a tak to zůstalo od prvního dílu normal. Naruta až po poslední a nejnovější Naruto Shipuuden.
Možná je to tím, že jsem si v některých věcech podobné, nebo co já vím... Na její ( neopětovanou) lásku k Sasukemu se mi nejlépe tvoří povídky a příběhy. Její povaha, která se mění jak teplota v létě ( někdy chce svého vyvoleného zabít, jindy by ho umilovala k smrti a sem tam se zase boobjímá s Narutem..) mi je taky dost blízká.
Jo, a taky se mi strašně líbí, její ehm..věrnost? Nevím jak to nazvat, ale docela na mě udělala dojem, když po všech těch letech a těch milostných dopisech od nápadníků, kteří po ní šílí ( vsadím se, že jich bylo hodně) pořád stojí o Sasukeho, který vlastně nestojí o ni...dokonce se ji pokusil zabít a to by už přesvědčilo i mě...


KARIN UZUMAKKI

Řekla bych tak, úplný protiklad Sakury. Ať už je to jakkoli, tak holka ví co chce! Shrňme si v kostce celý její život a co všechno dokázala: Vlastně to byla na začátku podobná Sakuře, nic neuměla, žádné zvláštní schopnosti, kterými by se mohla pyšnit (kromě toho jejího nosu)a navíc beznadějně zamilovaná do Sasukeho (potkali se při chuuninských zkouškách a u Orochimara). Ale věděla, že chce něčeho v životě dosáhnout, a tak se přidala na stranu zla k Orochimarovi ( nevím a nebudu zjišťovat jak, ale typla bych si, že to bylo přes postel. Ovšem to se nikdy nedozvíme...) a nakonec se vyhoupla tak vysoko, že jí byla svěřena celá jedna " věznice", pro jeho pokusy na starost.
Z malé nicky to dotáhla na oblíbenkyni " Big Bosse ". Začínáme se dostávat k hlavnímu bodu: Dokonce se o ni začal zajímat a chtít ji k sobě do týmu sám velký Sasuke Uchiha.
Myslím, že to se Sasukem muselo taky pořádně zamávat-no si to představte! Jde si naverbovat seriózním způsobem parťačku do týmu a ona ho začne tvrdě balit. Jen si tak zavzpomínejme: Vykopla rybu, zamkla a vyjela po našem chladném borci, který se až doteď potýkal jen s nevinnými valentýnkami od Sakury...


Karin jsem si hned oblíbila. Ona není mrcha. Neměla páru, že tam v Konoze je duše se zlomeným srdcem, která taky prahne po Sasukem. Byla do něj zamilovaná úplně stejně, jen to prostě dávala najevo jiným...dravějším způsobem.
Ve skrytu duše to ale byla taky jen dívka, poblouzněná láskou, která ji zaslepila. Sasuke ji totiž odkopl stejně jako Sakuru, tedy tak, že se ji jednoduše pokusil zabít...
A výsledek? Karin se nenechala zlomit, hned jak se dostala do Konohy (zachránila ji Sakura s Kakashim, taky moc pěkná scénka) navrátila se do svého "starého já" a při vyslíchání si dělala srandu! ( Mimochodem byla úžasná! Jak já jsem se u toho lámala smíchy!!)SASUKE UCHIHA

Chladý drsňák, který si hraje na pana nedostupného. Když byli malí jakž takž jsem to chápala, nechtěl se vázat, byl moc malý, pořád ještě truchlil za rodinu, musel trénovat a na holky neměl čas. Co bych mu, ale hodně vytkla je způsob jakým to Sakuře říkal a dával najevo. Nemusel být hned tak nepříjemný.
Hooodně mě potěšila jeho poslední věta v Narutovi, kterou jí řekl. ,, Sakuro, děkuju..."


Úúúú... To zní skoro jako nějaký skrytý symbol lásky co? No, upřímně doufám, že by to něco takového bylo...
Ale proč sakra (!) ženské odmítá i teď, když se mu sami nabízejí a je v podstatě dospělý? (viz. Karin a Sakura, když je obě přizabil)
Ten hňup, pořád dokola omílá, že mu vyvraždili klan... blabla a musí ho obnovit! Tady asi někdo zaspal hodinu biologie, že? Jak asi může obnovit svůj klan, když se všechny holky, které o něho stojí pokouší zabít?! ( doufám, že to všichni, chápete, musí mít samozřejmě sex).No to mi prosím, někdo vysvětlete. Kdyby se s Karin ( nebo Sakurou) vyspal, někam by ji " uklidil ", a pak až si šel někam do války klidně bojovat...Jasně proč ne? Ale on se nejdřív pokusí všechny osoby něžného pohlaví ve svém okolí vyvraždit a klidně si odejde do boje, bez toho aby se " pojistil" nějakým tím početím!?

Ale i přes to jaký je to hnusák a zrádce**l, je to moje nejmilovanější osoba v celém Narutovi. Doufám, že neumře a ten klan nakonec obnoví. :)
Nebo to bylo všechno úplně jinak. Nekonec se zjistí, že to byl podfuk, Sasuke vlastně Sakuru nechtěl zabít, jenom to hrál, aby nikdo nezjistil, že ji miluje a nemohl toho využít. A Karin nezabil, protože věděl, že tam je Sakura a její zranění není tak vážné...Jo tak by to mohla taky být, co říkáte?


* a ** Edit/23.6.2013: Beru zpět svá slova o Sakuře. Po přečtení nejaktuálnějších dílů mangy si rozhodně nemyslím, že by byla slabá a nevyrovnala se Tsunada. Gomene Sakura-san. :) A taky se omlouvám Sasukemu. Nejnovější manga nám prozradila jeho záměry a vyvrcholení děje. Vrací se do Konohy! :)
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Mám sem dávat podobné články o postavách?

Ano
Je mi to jedno
Ne

Komentáře

1 Kata-chan Kata-chan | Web | 24. února 2013 v 10:56 | Reagovat

Zajímavá teorie :D A ano, myslím si, že Sasuke neví, jak se dělají děti =.= :D
Pokračuj! :3

2 itasaku15 itasaku15 | Web | 24. února 2013 v 12:27 | Reagovat

kludne pridavaj dalšie mne sa to páči.

3 Naoki-Keiko Naoki-Keiko | Web | 24. února 2013 v 13:58 | Reagovat

Zajímavá teorie...aha to tu už vlastně je :-D ,takže zajímavý názor... já se přiznám,že Karin osobně moc nemusím,ale Sakura ani Sasuke...no sice mají občas nevysvětlitelné chování,ale dá se to. Doufám,že to se Sasukem nesekne někde v předposledním dílu Naruta a se Sakurou též...mno...přestávám si být těmihle věcmi jistá,protože,co nám ten Kishimoto v tý manze poslední dobou dělá...? Nevím,řádí tam jako černá ruka...(no spíš ta ruka tam řádí, s tužkou :-P )...ehm nevšímej si té závorky,nevím jsem opět mimo XD Jinak pěkný popis :-)

4 Ininka Ininka | 24. února 2013 v 14:37 | Reagovat

Zajímavá teorie :D
Taky doufám, že klan obnoví xD
Bude se rodit víc a víc sexi hajzlíků :D
Ale někdy douuám, že to bude s Karin, mám ji ohodně radši než Sakuru :D
Jinak můžu se tě zeptat, v jakém díle bylo to vyslíchání Karin? Jak ses u toho smála :3
Díky

5 Mikeira Mikeira | 25. února 2013 v 9:50 | Reagovat

S tou Sakurou naprosto souhlasím!! :D I to ostatní je vážně super napsané :-), musím říct, že předtím jsem Karin fakt neměla ráda, ale teď už mi ani tak nevadí ;-).

6 Hellequinassasin Hellequinassasin | Web | 8. března 2013 v 0:12 | Reagovat

:D pobavila som sa :D Hlavne na tých obrázkoch :D a tá teória.. hmm, zaujímavá. Ale, určite Sasuke vie, ako sa plodia deti. Veď predsa Kishimoto nenechá jeho naj postavu v hlúpej pomste napořád :D dúfam :D

7 saskurka saskurka | 23. června 2013 v 16:28 | Reagovat

jo taky bi se mi  líbylo to co si napsala uplně na konec kéž by to bylo i ve skutečnym anime :-D

8 Natano-sama Natano-sama | 8. října 2013 v 16:13 | Reagovat

Souhlasim se vsim i kdyz Karin je porad stejna neschopna krava co se muze akorat nechat dokousat. Sakura je laska a Sasukemu jsem uz davno odpustila, ze ji chtel zabit. Odpovim ti na otazku proc ji mame tolik rady :)

Minimalne kazda druha z nas se potykala s neopetovanou laskou. Je naivni a v Sasukeho pritomnosti tezce submisivní coz jsem ja take :3  podle mne v Kishiho ocich nema bejt buh vi jak silna...ona je tam od te lasky. Aspon myslim. Sasuke je pohledny dominant. Po techto jedou vsechny. Ale Karin mi k nemu nejde. Kdyz jde o prehlidku citu je velmi vzpurna. A hlavne je to pitka  :D

9 Erinn Erinn | 17. dubna 2015 v 17:13 | Reagovat

Nevím, jestli je tvůj blog stále aktivní, ale líbí se mi tvé názory, a nakonec i ten edit mě uklidnil, protože Sakura vlastně celou dobu nemohla používat velkou část své chakry a proto byla často neužitečná. Zamilované "záchvaty" obou dívek mi taky někdy přijdou strašné, ale tak to k tomu prostě patří :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.