Květen 2013

Day #16+17 Nejhnusnější anime scéna

24. května 2013 v 12:35 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Nejhnusnější anime scéna

(30 days anime challenge)

Oi! Vynechala jsem 16. den, protože...promiňte ale Oblíbený anime wallpaper? :D Žádný nemám. A už můžeme naběhnout na den 17. Nejhnusnější anime scéna. Dlouho jsem přemýšlala, co bylo pro mě kdy tak hnusné, že jsem se musela odtrhnout od obrazovky a nakonec jsem si vzpomněla. Když vyndávali Senjimu oko. Senji Kiyomasa, neboli Crow je jedna z postav v anime Deadman Wonderland a protože prohrál souboj (nebudu to tady rozebírat, je to moc složité) musel si nechat odoperovat (říkají tomu operace, ale všech zákroků je člověk při vědomí...) nějakou část těla. A vyhrálo jeho oko. Nevěděla jsem, jestli to tam budou opravdu ukazovat, takže jsem si pro jistotu zakryla oči. Ale pak jsem zjistila, že tam v posledním okamžiku dali jiný záběr.
Řekla jsem si, že sem ten obrázek nebudu dávat, protože by to někomu mohlo vadit. :) Máte ho pod perexem.Sasuke se chce stát hokagem aneb nejšílenější díl mangy

23. května 2013 v 7:20 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy
Oi! OMG! Já se z toho snad po*eru! Viděli jste poslední mangu?! Protože já jo a jsem z ní dost na prášky...Ten Sasuke mě vážně dostal. Vlastně mě dostaly celkem tři věci a každá se týkala jedné osoby z naší slavné trojky.On se chce stát hokagem! On?! Chápu, že je asi opět klaďasem (konečně, po všech těch jeho excesech), ale hokagem má být přece Naruto? To by přece nešlo, aby nakonec Kishimoto odstavil hlavního hrdinu na druhou kolej. No, doufejme, že je to jenom další zápletka příběhu, která se nikdy neuskuteční. Sasuke jako vůdce Konohy? Pokud se nemýlím, ještě před několika díly mangy chtěl celou Kohohu vyvraždit a teď...? On si tam přijde, začne kecat něco o svém snu a ani ho nenapadne se třeba jenom slůvkem zmínit o nějaké omluvě...Já bych ho teda nevolila
A Naruto? Ten mizera mě taky dostal na kolena. Tak on chodí se Sakurou? Vždyť se držel za ruku s Hinou a vypadalo to na úžasné naruhina a teď? Už zase jede po Sakuře? Myslím, že by si Kishimoto měl vážně ujasnit, jak to teda chce. A prosím dámy a pánové další "Oi!"...Sakura je silná stejně jako Naruto a Sasuke? Odkdy? Jasně je úžasná medička, ale já bych si rozhodně nepřála její smrt. Jenže Kishimoto dělá všechno pro to, aby se to stalo...
Všechny obrázky mangy jsou z Konohy.cz Mají tam už i překlad.


Edit: 30.5. 2013. Beru zpět to o Sakuře! *radostné ječení* Ona je fakt borkyně (jak by to řekla jedna moje kamarádka)!

Day #15 Nejsmutnější anime scéna

23. května 2013 v 7:00 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Nejsmutnější anime scéna

(30 days otaku challenge)


Naruto se potkal s Kushinou. Myslím, že to je nejdojemnější a nejsmutnější scéna z celého anime. Naruto se setká se svojí maminkou a hezky si spolu popovídají...Brečela jsem u toho, jak želva. Jenže já brečím skoro pořád (když umřel Kakashi, Hinata, Jiraia, Sasuke odešel, babička Schio zemřela...)
Přidávám jedno krátké, ale moc pěkné video.


Edit: Článek byl přednastavený, ale já dneska nejdu do školy (a nejspíš ani zítra), protože jsem onemocněla. Budu se snažit (podotýkám snažit) napsat nějaké další díly Kdo vlastně jsem a Obyč. život (název téhle povídky je strašně dlouhý a nechce se mi vypisovat. Odteď ho píšu zásadně zkratkou).

Day #14 Anime láska

22. května 2013 v 7:00 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Anime láska

(30 days otaku challenge)


Beyblade. Nejdřív jsem nevěděla, co mám na tohle téma psát. Přišlo mi totiž, je je to úplně stejné, jako Moje anime láska, na kterou už jsem článek psala (sice krátký, ale stručný). Nakonec jsem se rozhodla pro článek o mé první posedlosti anime. Když jsem byla malá naprosto jsem zbožňovala Beyblade. Mám doma staré omalovánky, časopisy, hračky, prostě všechno co se toho týče. Netuším, kdy mě to přestalo bavit. Tak nějak si na to vůbec nevzpomínám. Teď už ani nevím, jak se jmenoval hlavní hrdina a o čem celé to anime bylo...

Chrám sv.Jashina 5 Konec

21. května 2013 v 18:44 | ToraRafu |  Chrám sv. Jashina
Oi! Tak jsem to definitivně dopsala! Ale dalo mi to pořádně zabrat. Bylo to totiž poprvé, co jsem psala nějakou líbací scénu...Vlastně jsem nikdy nepsala žádnou romantickou/erotikou/muchlovací/líbací scénku. Tak mě prosím nesuďte moc příkře, všechno je jednou poprvé. :)Day #13 Neoblíbený pár

21. května 2013 v 7:00 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Neoblíbený pár

(30 days otaku challenge)


Minato a Sakura. Tak tenhle pár mi jde vážně proti srsti. Setkala jsem se s ním jen jednou v nějaké povídce (název ani autorku si nepamatuju), ale i tak se mi dostal hluboko pod kůži. Ne, že bych neměla ani jednoho z nich ráda, to ne. Oba dva jsou mi sympatičtí, jak Narutův tatínek, tak Narutova nejlepší kamarádka Sakura. Jen mi prostě nejde do hlavy, jak je může chtít někdo spárovat. Když nic jiného, tak jejich věkový rozdíl je přinejmenším dosti vysoký. A krom toho-Minato má snad Kushinu? Ne, ne...Tohle mi vážně nějak nesedí.

P.S. Vím, že ten obrázek je upravený. Ta žena má být Kushina, stáhla jsem to z deviantartu.com

Jdu psát další díl&prosba na vás

20. května 2013 v 19:44 | ToraRafu |  Oznamy
Četla jsem si ty vaše komentáře a ukecali jste mě. :) Nějak se mi zachtělo to dokončit pořádně, takže v nejbližší době čekejte konečně poslední díl Chrámu sv. Jashina.
Taky vám budu moc vděčná, když mi vyplníte krátký dotazník ohledně vedení blogu. Odkaz je nahoře. :)

Chrám sv.Jashina 4/4

20. května 2013 v 14:03 | ToraRafu |  Chrám sv. Jashina
Oi! Tak jsem to konečně dopsala. Moc jsem si nevěděla rady s tím koncem. Chtěla jsem ho zakončit nějak hodně romanticky (sex, vášnivý polibek), ale nějak mi to k tomu moc nesedělo. Řekla bych, že tohle je lepší. Takové...otevřenější. :) Ať si každý domyslí, jak to s nimi dopadne.Day #12 Oblíbený žánr

20. května 2013 v 7:00 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Oblíbený žánr

(30days otaku challenge)

To je různé. Podle toho, jak se cítím. Když mám depku a venku sněží, ráda si přečtu třeba nějakou romantiku. Někdy se podívám i na nějaké to psycho nebo smutné. Ale kdybych si měla vybrat úplně nejoblíbenější žánr, nejspíš by to bylo něco dobrodružného. :)

Day #11 Oblíbený blog o anime

19. května 2013 v 12:42 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Oblíbený blog o anime

(30 days otaku challenge)

Měla jsem jich hodně. Podle toho, jak jsem byla stará. Když jsem začala s blogováním a obecně se čtením povídek na téma Naruto, na prvním místě byl blog Lovesakura. Povídek tam bylo spoustu a taky odkazy na jiné blogy. Ale postupně jsem to tam začala navštěvovat méně a méně. Důvod? Je jich několik. Všechny dopsané povídky jsem si přečetla. Ty story, které za něco stály a já je chtěla číst, autorka nikdy nedopsala (nemyslím tím majitelku blogu). A nakonec. Pořád a pořád se objevovali nové autorky a spisovatelky a začínali psát povídky. Jenže jak jsem zjistila, už nebyli tak dobré, jako ty první. Většinou šlo o tatáž témata a mě už to prostě nebavilo... Teď momentálně tam chodím občas kvůli téhle povídce, která mě zaujala a líbí se mi.
Další blog, který jsem zbožňovala je Ájin. Měla skvělé povídky a já jsem tam chodila třeba i několikrát denně. Ale pak začala psát yaoi a to mě odradilo. V zásadě proti tomu nic nemám a ze začátku jsme si četla i tohle, ale moc se mi to nelíbí. Povídek na téma sasusaku a jiné klasické páry z Naruta ubývalo a já jsem tam postupně taky přestala chodit. Áju nicméně pořád považuju za výbornou spisovatelku, ale její (a spoluadminské) yaoické povídky nečtu. Tak jednou týdně se tam podívám, jestli nepřidala další díl jediné aktuální sasusaku dílovky. téhle.
Pak tu máme blog Tissi. Její povídky u mě jednoznačně vedou. Píše jako zkušená spisovatelka a já ji mám jako svůj vzor. Sice přidává díl jednou za dva měsíce, ale to čekání za to vážně stojí. :) Vždy má rozepsanou jen jednu povídku (na pár sasusaku), buď jednorázovku, která má několik částí, nebo dlouhou kapitolovku. Aktuálně u ní čtu tuhle.
A nakonec tady mám dva mé nejnovější (chodím na ně asi tři roky) oblíbené blogy. To jest Markétin a Katy-chan. Marky (budu to psát zkratkou) je v poslední době dost neaktivní, ale povídek má nastřádaných celkem dost za tu dobu, co vede stránku, takže o její píli a nadání nemůže být řeč. A Kata-chan? Píše úžasné, romantické příběhy na sasusaku (ale občas i jiný pár), u kterých se nezřídka kdy zasměju, ale i zapláču.


Štěstí 2/2

19. května 2013 v 11:58 | Tora |  Štěstí
,,Rozhlaste červený poplach ve všech vesnicích a městech! Oba dva je musíte co nejdřív chytit!"
,,Hai!!"
Kolem Tsunadiny kanceláře byly snad všichni ninjové z vesnice. A každý byl z toho na nervy.
Až na Sakuru. Ta ležela u sebe doma na posteli a snažila se vymyslet nový plán.Věděla, že ani teď není Naruto v bezpečí, protože Madara se z něho pravěpodobně pokusí dostat Kyubiho. Neměla nejmenší tušení, kde by se mohli schovávat. Chtěla se zvednout, ale v tu samou chvíli ucítila na krku něco studeného a vzápětí nad sebou uslyšela hlas.

,,Pohneš se a jsi mrvá."
,,Co chceš?" zašepala
,,Nedělej ze mě hlupáka jo? Moc dobře vím, že jsi něčím nadrogovala jak Naruta, tak Sasukeho. Chci vědět čím!"
,,Vezmi mě k nim." zaprosila
,,Tak to mě ani nenapadne."
,,Udělám cokoli!"
,,Ne, nejdřív mi řekni co jsi jim píchla."
,,Až mě k nim zavedeš." dál vyjednávala a modlila se, aby to Madaru neomrzelo a nezabil ji.
,,Nejsi zrovna v pozici, kdy bys mi měla rozkazovat."

,,Jestli to neuděláš tak zemřou!" zalhala mu a doufala, aby to zabralo. Madara se chvíli rozmýšlel a pak sundal čepal své katany ze Sakuřiného krku.
,,Dobrá, ale jestli něco zkusíš zabiju tě. Chyť se mě. "
Hned ,jak to Sakura udělala, ucítila v těle jakési krátké napětí a tlak. Stála uprostřed nějaké tmavé chodby.

,,Pojď za mnou!" rozkázal jí a rozešel se. Za chvíli přišli do nějaké místnosti, ve které na zemi leželi Naruto a Sasuke. Sakura se k nim rozběhla a zkontrolovala je. Účinek jedu byl přesný a na první pohled to vypadalo, že jsou oba mrtví.
,,Tak co?" nevrle na ni zavrčel Madara.
,,Jsou v pořádku-tedy téměř. Mají v sobě látku, kerá funguje jako ,,dočasná smrt", za necelý den by se měli probrat." Sakura věděla, že pokud řekne Madarovi pravdu, zabije ji, protože mu bude k ničemu. ,,Ale až se proberou budu jim muset namíchat další léky a pritejedy, protože hrozí výpadek paměti, ztráty schopností, odumírání buněk a taky omezení používání chakry. Jed, který teď mají v sobě, ochromuje jak dočasné, tak dlouhotrvajíc-"

,,Chápu. " přerušil ji Madara. ,,Prozatím u nich můžeš zůstat. Nemysli si ale, že tím zabráníš mým plánům s Narutem."
,,To si nemyslím."
,,Ještě si potřebuju něco zařídit. Nepokoušej se utéct, stejně se ti to nemůže podařit. Celý úkryt je obalený bariérou, které je vytvořena z mé chakry." Sakura na to nic neřekla a tak Madara zase odešel.

Pozorovala oba dva spící mladíky a bylo jí těžko. Tohle bylo to po dlouhé době, co je viděla spolu a tak klidné. Chakru měla pořád zablokovanou a mozek jí přestal úplně pracovat.Nevěděla co má dělat a co se stane. Naruto byl stále ve smrtelném nebezpečí a Sasuke jakbysmet. Bylo toho na ni prostě moc, ve dvou dnech se toho tolik stalo, že jí to připadalo jako sen. Dlouhý a nesmyslný sen.. Přála si, aby se vzbudila a byla by z ní zase třináctiletá, usměvavá holka a tým 7 by byl pořád pohromadě. Kakashi by chodíval na tréninky pořád pozdě. Naruto se Sasukem by se hádali... Jenže to se nestane.

Madara přišel do úkrytu až v noci. Tělo měl celý škrábanec a pohmožděninu.
,,Co se stalo?" zeptala se ho tiše Sakura.
,,O to se nestarej!" okřikl ji Madara a svezl se po zdi na zem, kde začal podivně, sípavě dýchat.
,,Moc času už mi nezbývá.." zašeptal a pokračoval. ,,Až zemřu, bariéra se sama od sebe rozpustí.Uvolním ti chakru a ty už si potom dělej co chceš....mě je to jedno..." Madara se k ní naklonil a udělal to. ,,..Nic se nepodařilo...všechno selhalo...můj životní sen...mé dílo..všechno..." Sakura ho pak ještě chvíli pozorovala, připadalo jí komické, že zrovna v takové společnosti Madara umřel.

,,Děkuji." přišlo jí správné mu poděkovat. Vždyť jen díky němu jsou její dva nejbližší pořád naživu. Zdálo se, že v poslední době štěstí stojí při ní.
Zůstala u Naruta a Sasukeho až do noci. Pak se šla porozhlédnout po úkrytu. Našla velké cestovní batohy a naplnila je potřebnými věci. Možná budou muset rychle opustit zemi ohně.

Pak pro jistotu Sasukeho svázala, nevěděla totiž jak zareaguje, až se probere a zjistí, že není mrtví.
,,Umhwá!" zívl hlasitě Naruto a líně se protáhl. Chvilku se kolem sebe znuděně prohlížel a pak vyskočil na nohy, ale záhy spadl.
,,Sakuro-chan!" zařval, jak svou kamarádku uviděl a pevně ji objal. Sakura taky své štěstí nijak neskrývala a držela Naruta tak pevně, jakoby ho už nikdy nechtěla pustit.

,,Hn. To je vážně dojemný. Může mi někdo z vás dvou laskavě říct, co tady sakra dělám? Nemám být náhodou mrtví?" řekl přidušeným hlasem Sasuke, který se taky vzbudil. Sakura se jen pousmála a jemně ho objala kolem ramen. Nevěděla totiž, co je Sasukemu příjemné a co ne.

,,Ty idiotský bastarde!" rozbrečel se Naruto. ,,Vždyť jsme ti zachránili život! Pojď ke mě baka, ať tě taky obejmu!" Svezl se vedle ně na kolena. A oba dva je k sobě přitiskl. Hlasitě zaštkal a Sakura se k němu okamžitě přidala. Téměř ležela na Sasukem a plakala mu na nahou hruď.
Černovlásek nevěděl, co má dělat.
,,Mám vás rád." zašeptal, tak, aby to neslyšeli.

*
,,Kam teď půjdeme?" zaptal se zamyšleně Sasuke svých dvou společníků a posunul si na zádech batoh. Žádný z nich neměl čelenku se znakem jejich bývalé vesnice, jen černý cestovní plášť s kapucí a těžký batoh.
,,Do Konohy." ozvalo se za nimi. Všichni se rychle o točili.
,,Kakashi-sensei?"
,,Než se mě pokusíte zabít děcka, mám pro vás jednu důležitou zprávu od raikageho."
,,C-cože?" vyjekla Sakura a zmateně se podívala na Naruta. Ten jen nechápavě zakroutil hlavou.
,,Vzkazuje, že za tohle ho Naruto musí, po dobu, kdy se v Konoze bude léčit, každý den zvát na rámen.


***

Epilog:

,,Neměl jsi už dost Sasuke?"
,,Ále tak ho nech Sakuro, vždyť máme dneska výročí!" zastal se svého přítele Naruto a podal mu další pohárek se saké. Mrkli na sebe a jedním lokem ho vyprázdnili.
,,Jen aby pak zase sousedům nepomočil trávník...Víš přece, jak minule zuřili."
,,Bylo to jenom jednou!" bránil se Sasuke a snažil se manželce vykroutit láhev rýžového nápoje z ruky.
,,Ale Daisuke se Shinou* z toho mají do dneška trauma!"
,,Nechte toho...Nechte toho." přiopile řekl Naruto a stoupl si. ,,Pronáším přípitek na všechny skvělé dny, co jsme naživu. Na Kakashiho rychlé nohy, že nás tehdy před patnácti lety včas zastavil. Na Madaru, parchanta, usilujícího o zničení světa, který nás na veřinu přesně tehdy zachránil."
,,Na talent přípravy jedů mojí nejmilovanější manželky Sakury." přidal se Sasuke a škytl.
,,A taky nesmíme zapomenout na raikageho." ozvala se ze smíchem růřovlasá žena a taky si stoupla. ,,Kdyby nebyl, tak chytrý jako já a nepodal si ten samý jed, jako vy dva."
,,Jó...tehdy to byly skvělý časy." zasnil se Naruto a podíval se na oblohu. Zasmál se a lokl si z láhve. ,,Pamatujete na ten den, kdy mi nabídli místo hokaga?"
Sasuke si odfrknul. ,,Jo a ty blbečku si to odmítl. Představ si, že bychom teď nemuseli sedět na naší blbé terase, ale na střeše hokageho domu..."
,,Hlavně že jsme spolu ne?" usmála se Sakura.
,,Hnm." zabručel Naruto. Chytil ji za pas a přitáhl k sobě. Vzápětí si vysloužil chladný pohled od černovlasého muže naproti a kopanec do břicha.
,,Máš přece doma Hinatu ne?" zavrčel žárlivě Sasuke
,,Vždyť to byla sranda kámo. Jen přátelské objetí. Nemusíš hned jančit." zasmál se bezstarostně Naruto a pocuchal mu vlasy.
Jsou jako malí kluci. Pomyslela si Sakura a chytla je oba za ruku.
* Použila jsem známá jména pro Uchiha děti. Nechtělo se mi vymýšlet nová, když jsou tyhle dvě už zaběhlá a každý je zná.

Štěstí 1/2

19. května 2013 v 11:46 | Tora |  Štěstí
Tuhle jednorázovku jsem kdysi psala v soutěži u Markety251996 a rozhodla jsem se ji opět zveřejnit. Trošku jsem ji upravila a malinko změnila, ale jinak je obsah pořád stejný.


Obloha byla potemnělá a ve vzduchu byla cítit vlhkost. Tohle měl být smutný den. Snad ten nejsmutnější ze všech. Lidé se sbíhali, aby to mohli vidět. Dvě osoby stoupali pomalu po dřevěných schodech nahoru na dřevěnou plochu, kde to vše mělo skončit. Skončit jednou pro vždy. Osoby měli na očích šátky, aby byli ušetřeni pohledu na lid. I přesto, že jim šátek zakrýval oči, a tak i malou část obličeje, každý věděl o koho jde. Jeden zrádce vedle duhého. Nikdo však nic neříkal. Tuhle teorii říkalo jen málo lidí. Většina říkala hrdina vedle zrádce. Jenomže hrdina udělal něco, co mu změnilo život. Zabil raikageho. Všichni se dívali, jak ti dva stojí před šibenicí, která měla znamenat jejich konec. Naruto a Sasuke. Naruto zabil raikageho jenom proto, aby zachránil Sasukeho, kterého tak zachránil před jistou smrtí. Oba teď stáli nehnutě a bez chakry, kterou jim vzali. Sakuru drželi na konci davu, které též vzali chakru, aby nemohla jejich osudu jakkoliv zabránit.

Shiranai

18. května 2013 v 14:37 | ToraRafu |  Oznamy
Oi! Shiranai znamená v japonštině nevědět a já jsem opravdu nevěděla, jak mám nazvat tenhle článek. Kdybych to chtěla mít správně, celou větou, tak by to muselo být Watashi wa shiranai. Ale to je zase moc dlouhé a zvyšuje se pravděpodobnost, že někdo pozná, co to znamená, neboť watashi wa, je obecně známá japonská fráze. No..tak jsem se vypsala a teď konečně k tomu oznámení. Hodila jsem sem najednou několik článků z 30 days anime challenge a dneska večer bych chtěla ještě zveřejnit další díl Obyč. život.
Strašně mě bolí mě ruce, protože od včerejšího odpoledne makám na zahradě. Příští týden nám dovezou ovce a my ještě nemáme hotovou ohradu, takže narychlo stříháme pletivo, řežeme sloupky, zatloukáme hřebíky a vážeme drátky. Ach jo.

Víte, co je to planking? Zjistila jsem si to předevčírem na netu a přišlo mi to dost uhozené (člověk si lehne na nějakou věc břichem a vyfotí to), ale pak jsem narazila na tenhle obrázek a musím říct, že ten chlap je fakt borec. Já tygry miluju, ale tohle bych si udělat netroufla...


Day #10 Oblíbený ending.

18. května 2013 v 14:14 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Oblíbený ending

(30 days otaku challenge)


Naruto Alive. Většinou se na endingy nedívám, vypnu totiž video hned, jak uvidím titulky. Ale na Konoze mají seznam všech openingů i endingů a tam jsem narazila i na tenhle. Obyčejně rapy neposlouchám (myslím, že to je rap), ale tenhle se mi vážně líbí. Má takovou...chytlavou melodii. :)Day #9 Moje první anime

18. května 2013 v 14:06 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Moje první anime

(30 days otaku challenge)


Princezna Mononoke. Jednou ji do školky přinesla nějaká holčička, už si nepamatuju ani její jméno (byly mi tehdy asi 4 roky). Pamatovala jsem z toho filmu jen nějaké útržky, ale věděla jsem, že se mi strašně líbil a hrozně mě štvalo, že si nepamatuju ani název, ani celý obsah.
Ale tenhle rok jsem se bavila se spolužačkou a nějak jsme se dostaly k tomuto tématu. Já jsem jí pověděla, že jsem kdysi viděla nějaký film...No a ona mi nakonec řekla, že možná ví o co jde a dala jistý odkaz na internet. Já se na to doma podívala a-bylo to ono! Neumíte si představit, jak jsem byla šťastná. Po deseti letech jsem se konečně dočkala. :DDay #8 Moje anime láska

18. května 2013 v 13:54 | ToraRafu |  Others

Moje anime láska

(30 days otaku challenge)


Žádná. Nemám anime lásku a nikdy jsem ji neměla. :) Vždy, když tam byl někdo pěkný (Sasuke), tak jsem si ho spárovala s někým dalším s anime. Nikdy jsem si nikoho neoblíbila, tak moc, že bych ho považovala za svoji lásku.

Day #7 Neoblíbená postava

18. května 2013 v 13:37 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Neoblíbená postava

(30 days otaku challenge)


Fugaku Uchiha. Prostě mi není sympatický a nemám ho ráda od té doby, co jsem ho pořádně viděla ve filerových dílech. Bylo mi pak strašně líto Sasukeho, když jsem viděla, jak se k němu jeho vlastní otec chová a srovnává ho neustále s Itachim. Nechtěla bych takového tátu. A navíc se z velké části podílel (myslím, že to dokonce sám organizoval) na spiknutí, které donutilo Itachiho vyvraždit celý klan a opustit vesnici, jako nukenina. :(
Ne, nemám ho ráda.Day #6 Neoblíbené anime

18. května 2013 v 13:22 | ToraRafu |  Myšlenky a úvahy

Neoblíbené anime

(30 days otaku challenge)
Winx club. Asi se to nepočítá jako klasické japonské anime, ale pro mě je to vlastně jediný animovaný pořad, který opravdu nemusím. Seznámila mě s ním moje mladší sestra, která ho jednu dobu naprosto zbožňovala a pouštěla ho vždy a všude. Měla CDčka, pouštěla si to na internetu (to jsem ještě neměla svůj počítač) a v televizi. Takže asi chápete, že se mi to prostě zprotivilo. A ani se mi nelíbí ta grafika. Až moc hubená těla, příliš velké nohy, divné vlasy a oči...Ale malým holčičkám se to líbí. :)