Obyčejný život dvou obyčejných lidí 5

30. června 2013 v 12:48 | ToraRafu |  Obyčejný život dvou obyčejných lidí
Sakura:

Tsunade měla nejspíš špatnou náladu, pořád se mračila a potichu nadávala, mezitím, co si Sasuke sám desinfikoval nad umyvadlem nos a já ležela na nemocničním lůžku s pohledem upřeným do stropu. Občas jsem nenápadně mrkla k Sasukemu, abych věděla, jestli mi třeba náhodou nekouká pod sukni. No jo, jsem totiž velmi originální a odvážná dívka, a tak jsem si ji před začátkem roku zkrátila o patnáct centimetrů povolené délky. Nikdy to nikomu nevadilo, ale až teď, když jsem takhle s mírně pokrčenýma nohama ležela, mi došlo, jak je krátká.


Naštěstí, jak jsem zjistila, nebyl Sasuke žádný perverzák. Celou dobu, kdy mě Tsunade ošetřovala, byl zdvořile otočený zády a myl si nos.
,,Přestaň skuhrat." napomenula ho přísně naše ředitelka, když potichu sykl bolestí. ,,Vy chlapi nic nevydržíte. My ženské to máme horší, viďte slečno Haruno?" pokračovala a ohmatávala mi nohu. Nevím, kam se poděla ta její pověstná jemnost, ale já ji určitě necítila.
,,Eee..." kývla jsem hlavou, ale přesně jsem jí moc nechápala.
,,Menstruační bolesti, to je teprve pravá bolest. Většinu mužů by to porazilo, jak vepře na porážku." otočila se k umyvadlu, a proto nepostřehla můj rudnoucí obličej. Sasuke se chudák celý přikrčil a vážně kývl hlavou, jakože ji chápe a naprosto s ní souhlasí. ,,Ale, ty si z toho ještě děláš srandu.Víš vůbec, co všechno pro potomstvo musíme my ženy vytrpět? A to ještě nemluvím o samotném porodu..."
,,Ehchm." odkašlal si Sasuke a já v duchu prosila bohy, aby s tím monologem přestala.
,,Jestli tě bolí v krku, běž si koupit pastylku do bufetu v jídelně. Nejsem automat." okřikla ho a mě pleskla do lýtka. ,,Nic s tím nemáš."

,,Opravdu?" zeptala jsem se překvapeně. Při vší té bloesti, bych si myslela, že mi nohu snad řezala. ,,Opravdu. A pan chytrý Uchiha je taky v naprostém pořádku." přeměřila si ho tím svým pohledem a založila si ruce v bok. Sasuke přešlápl a vyhodil zakrvácený kapesník do koše. Obličej měl celý odřený a noc oteklý, ale jinak mu nic nebylo.
,,Víte co si myslím?" Zakroutili jsme oba zároveň hlavou. ,,Tak já vám povím, co si myslím." zhluboka se nadechla a semkla přísně rty. ,, Vy jste se šli na chodbu líbat, a pak, když jsem vás přistihla, jste se vymluvili na zranění, abych vás omluvila z hodiny, že?"

Otevřela jsem pusu, abych něco řekla, ale můj protest byl záhy umlčen. ,,Překvapujete mě slečno Haruno. Nikdy s vámi nebyl problém a prospěch vynikající. Ale tohle nemohu jen tak prominout. Nedovolená schůzka mimo vyučování, lhaní ředitelce a ještě ke všemu ta vaše příšerná, krátká sukně." štítivě ji chytila za lem a párkrát otočila. No...nejsme moc dobrá švadlena, sem tam mi ten steh utekl. ,,A co se týče vás mladý pane Uchiho, o tom snad není ani třeba mluvit. Brutální zmlácení spolužáka ráno, obtěžování dívek, nedovolená schůzka a taktéž lhaní. Nic z toho nem-"

Sasuke:
,,To jsou všechno nesmysly!" vybuchnul jsem. Už se to prostě nedalo vydržet. Jaké brutální zmlácení spolužáka? Tím jako myslí Naruta? Vždyť já to schytal víc než on a ta kravina s líbáním?
,,Na žádnou chodbu jsme se líbat nešli a ani jsme vám nelhali. Na ošetřovnu mě k vám propustil se Sakurou profersor Jiraya, klidně se ho zeptejte."

Ta hnusná semetrika se zajíkla, zbledla a nakonec zbrunátněla vzekem. Sakura na mě zpoza jejích zad urputně gestikulovala a vyděšeně kroutila hlavou, ale já jsem si ani neuvědomil, že jsem zvýšil hlas. Mluvím tak málo, že zapomínám správnou intonaci a při sebemenším vzteku či stresu prostě křičím...
,,Jak to se mnou mluvíte?" vrátila mi úder Tsunade a popošla výhružně blíž ke mně. Neuvědomila si ale, že jsem o dvě hlavy vyšší než ona. ,, Co si to dovolujete?! Já jsem ředitelka!"
Znuděně jsem se na ni podíval a odmítavě trhnul hlavou. ,,Jen jsem se bránil, to je všechno."
,,No...Dobrá. Umím uznat svou porážku." pronesla důležitě a založila s ruce na prsou. ,,Ale oba musím vám dtejně dát nějaký trest. Vám slečno, že jste nevhodně oblečená a vám pane Uchiho, protože jste se už dvakrát za dnešek popral a navíc jste byl ke mně drzý."

Sakura si povzdechla a protočila panenky. ,,Jak asi víte ve čtvrek je projektový den." já sice o ničem nevěděl, ale růžovláska vypadala, že ano. ,,Po jeho ukončení tam zůstanete a celou budovu uklidíte
,,Nee..." zasténala Sakura a přikryla si hrůzou oči. Mě taky nebylo zrovna příjemné uklízet odpadky a navíc jsem měl trénink karate. ,,Paní ředitelko, já nemůžu. Mám to odpo-"
,,Mě nezajímají vaše hloupé výmluvy. Ten den tam prostě bude uklizeno! A jestli ne, budu to řešit s vaším ředitelem."
,,Hmm..." zamračil jsem se, ale radši už mlčel.

Vyhnala nás na chodbu a pořádně práskla dveřmi. Otočil jsem se a vykročil zpátky do třídy.
,,No tak, nechoď tak rychle." popadla mě Sakura za loket. ,,Kam spěcháš, stejně za chvíli zvoní na přestávku. To nemá cenu, abychom se vraceli na blbou fyziku."
,,Hn... Ale co budu dělat tady na chodbě? Nehce se mi někde postávat, jen proto abych pak vyfásl další trest."
,,...Můžu ti to tady třeba ukázat...?" navrhla nesměle a snažila se mě dohnat a předejít. Nechtělo se mi s ní hádat, takže jsem prostě mlčel. ,,Tak jo...Ty toho asi moc nenamluvíš, že?"
,,Hm."
,,Eh...jo, jasně."

Bylo vidět, že se jí to dotklo, ale já k ní nechtěl být nějak hrubý, jen jsem si s ní prostě neměl o čem povídat a jen tak hloupě stát na chodbě se mi vážně nechtělo. Do třídy jsme vyšli mlčky zároveň se zvoněním.
,,Hele Sasuke." začal Naruto, hned, jak jsem došel k naší lavici a Sakura zmizela v chumlu svých kamarádek. ,,Sorry, neměl jsem po tobě hned tak vyjíždět."
,,Hm."
,,Jen...víš." pak se zazubil jak dement a začal se kolébat ze strany na stranu. ,,Já ji asi fakt miluju."
,,Hm. Jo...jasně." opáčil jsem s nezájmem a dál si chystal věci. Ty Narutovi lásky moc dobře znám.
,,Ty to nechápeš, je to jako...ty vole. Podíval ses na ni vůbec pořádně? Ten její zadek a prsa." na chvíli se zasnil a já ani nechtěl vědět o čem přemýšlí. ,,A ty její zelené oči. Každou chvilku se na mě dívá, všiml sis?"
,,Ani ne." pokrčil jsem rameny a usedl na židli. ,,Ale jestli máš zájem, ve čtvrek máte rande."
,,Cože?" vzrušením mu poskočil hlas a přesedl si ke mně. ,,Ona něco říkala?"
,, Ne, ale ředitelka nám dala jako trest úklid nějaké budovi, kde se má ve čtvrtek konat jakási akce. Já nemůžu, mám trénink a jestli tam zase nepřijdu, trenér mě zabije. Takže jestli máš zájem, klidně za mě můžeš nastoupit s kýblem a smetákem."

Naruto se radostně zašklebil. ,,Do týdne je moje, to ti garantuju příteli."
,,Jo, když myslíš..." zabručel jsem se neutrálně a rozhlédl se po třídě. Naruto mě samozřejmě nenechal na pokoji a zase mě začal otravovat s holkama. ,,Měl by sis nějakou najít."
,,Hm..."
,,Ale notak, jsi na dívčí škole. Tady máš možnost vybírat."
,,Nějak mě přešla chuť."
,,Sakra, na mě s tak blbou výmluvou nechoď. Co říkáš té dlouhovlasé blondýně?" pokračoval, jako by mě neslyšel. ,,Jmenuje se Ino a ráno jsi na ni spadl."
,,Jo." zahučel jsem otráveně. ,,Mám dobrou paměť, díky. Ale nelíbí se mi."
,,A co támhle ta tmavá u Sakury? To je Nejiho sestřenka, že?"
,,Chmm...tím spíš bych se od ní měl držet dál."

,,Podle mě byste se k sobě hodili...Oba dva jste tmavovlasí a jak ji pozoruju, taky je stydlivá, jako ty a moc nemluví."
Naruto se na ni podíval ze strany a pak se ušklíbl. ,,A ty kozy taky nejsou špatný, nemyslíš? Kdyby si vzala větší výstřih a přestala se hrbit...no páni Sasuke, ty na tom taky nebudeš špatně! Jdu se jí zeptat, jestli s tebou nechce jít do kina." vyhrkl zbrkle a už se valil z lavice.

Sakura:
,,...odsekl, že se mu nechce." dovyprávěla jsem svou příhodu, co se mi stala na chodbě se Sasukem a smutně si sedla na lavici. Hinata jako vždy mlčela, ale tvářila se správně soucitně, jako pravá nejlepší kamarádka. ,,Myslíš, že je to opravdu takový hulvát, nebo se jen stydí?" zeptala jsem se jí a ukousla tyčinku Mars.
,,Já nevím...A-asi bych ho nechala být Sak. Třeba mu to opravdu není příjemné..."
,,Jo, super, díky Hinato. Teď si připadám, jako nějaká trapná furie." povzechla jsem.

,,Ahoj dámy!" zahulákal mi někdo do ucha. Naruto. Hinata jako vždy zrudla, když se k ní přiblížil někdo cizí a začala bubnovat prsty o sebe. ,,Koukal jsem jen tak před sebe a uviděl dvě nádherné růže spolu před tabulí. Obě jste kouzelné."
,,To je ale pěkně trapná balící fráze." schladila jsem ho s pozvednutým obočím, ale jeho to ani v nejmenším neznepokojilo. ,,Och!" dramaticky se chytil za hrudník a klesl na kolena. ,,Jak krutá rána. Zlomila jsi mi srdce!"
Ušklíbla jsem se a založila si ruce v bok. Naruto si odkašlal a k mému a Hinatinému překvapení se otočil právě k ní. ,,Sličná dámo v modré uniformě, chtěla bys jít na rande?"
Zastavil se mi překvapením dech.

,,E..ee. Já totiž." koktala moje kamarádka vyděšeně a Naruto se jen usmíval.
,,To je v pohodě, Sasuke taky špatně mluví. Rozhodně si budete rozumět."
,,P-prosím?" zašeptala nechápavě Hinata. Podívala jsem se směrem k naší lavici na černovlasého kluka. Zamračil se na mě a tak jsem se odvrátila.
,,Sasuke s tebou chce jít do kina, v pátek v pět. Jsi vážně super, moc ho to potěší."
,,Jo...jo."

*

,,Proč jsi mu neřekla, že nechceš jít? Vždyť by na tom nic nebylo!" rozčileně jsem rozhazovala rukama a drbala Hinatu po cestě ze školy.
,,Já...nevím." špitla potichu
,,Myslela jsem, že se ti líbí Kiba? Proč teda půjdeš do toho kina se Sasukem?"
,,A proč ti to vadí?" zeptala se nesměle a zvědavě se na mě koukla.
Jo, to by mě taky zajímalo. Proč mi to vadí? Je to proto, že najednou je to Hinata, kdo je středem pozornosti? Je to tím, že se o ni zajímají tři kluci a o mě ani jeden? Žárlím, protože jsem ve skutečnosti chtěla zaujmout Sasukeho já?

,,Protože jsem tvoje kamarádka a vadí mi, jak s tebou všichni zametají. Nauč se říkat ne, jinak to budeš mít v životě těžké Hin."
,,Jo...takže...Mám mu zítra ráno říct, že s ním nepůjdu?"
Povzdechla jsem si. ,,Pokud opravdu nechceš, musíš mu to říct."
,,Dobře...já to udělám..T-tak jo, ahoj zítra."
,,Čau!" rozloučily jsme se u jejího domu a já se vydala dál sama. Cestou jsem přemýšlela, jestli jsem Hinatě poradila dobře...Koneckonců je to její život, její vztahy. Já bych do toho neměla vůbec co mluvit. A Sasuke? Třeba se mu opravdu líbí, jen se jí to stydí říct. Ach jo...Měla bych se smířit s ním, že moje nejlepší a nejstydlivější kamarádka je populární a já nemám nesmím závidět.
Za těchto úvah jsem došla k našemu minidomečku a vešla dovnitř.
,,Jsem tady!" zavolala jsem, ale bez odezvy. Podívala jsem se na hodiny v kuchyni, bylo půl čtvrté. Mamka s Nagisou byly asi ještě ve městě. Převlékla jsem se a šla si dělat do pokoje úkoly jako vzorná studentka.

Sasuke:

,,Já prostě nechápu, proč jsi jí to vůbec navrhl." zuřil jsem a kopal do štěrku na cestě. Naruto šel vedle a marně se mě snažil přesvědčit, ať jdu s tou Hinatou do kina.
,,Vždyť ani nevím, co dávají."
,,Do kina s holkou se nechodí kvůli filmu, ty blbče." utrousil posměšně. ,,Tma, pohodlné sedačky, holka s velkýma melounama vedle tebe...Nic tě nenapadá?"

,,Ne." odsekl jsem a přidal do kroku. ,,Nemělo by to cenu, ani se mi nelíbí."

Naruto zaúpěl. ,,Ty jsi vážně strašný střevo Sasuke. Můj mozek to prostě nebere, ale je to tvoje věc...fajn. Klidně jí řekni, že nechceš, ale zlomíš jí tím srdce...A pak, když uvidíš její slzy klouzat po tom jemném, hebkém krčku až do úzké štěrbiny jejích přenádherných ňader...Stejně s ní do toho kina půjdeš, protože ti jí bude líto." uzavřel svůj proslov a mrkl na mě.
,,Hn...Já jí nic říkat nebudu, to ty za ní zítra zajdeš a pěkně jí povíš. A uvidíme, jestli obměkčí ta její přenádherná ňadra tebe." zasmál jsem se sarkasticky a otevřel naši branku.
,,Víš, že tě nesnáším Sasuke?" křikl na mnou a zamával.

,,Jak ses dneska měl? Co ty děvčata, našel sis nějakou?"
,,Mami..." zabručel jsem a snažil se nenápadně vytratit nahoru do pokoje. Ale mojí matce se nedá uniknout. ,,Itachi dopoledne odjel na tu stáž do Anglie, řekl mi, abych ti za něj předala tohle." podala mi zabalený balíček v růžovomodrém obalu a převázaný mašlí. ,,Mám tě od něj pozdravovat."
,,Hm."
,,Můžeš sem ještě jít? Neskončila jsem." vyštěkla na mě. Zúžila přísně oči a v jednu chvíli vypadal jako ředitelka Tsunade. ,,A taky mi volal mi váš ředitel Danzo. Kvůli té nehodě ve vaší škole."
,,Hm."
,,A taky kvůli tomu, že ses dnes popral, zmlátil spolužáka a byl drzí."
,,Tak to ne-" snažil jsem se bránit, ale ona hned pokračovala.
,,Oznámil mi, že jsi dostal od ředitelky té dívčí školy trest a ve čtvrtek máš zůstat po škole."
,,Ale-"
,,Volala jsem tvému trenérovy do karate a řakla mu, že tam ve čtvrtek nepřijdeš."
,,Hm..."
,,Přestaň s tím "hmm"!" vykřikla a práskla rukou do stolu. ,,Už mám po krk toho tvého přístupu Sasuke! Nechápu, co se s tebou stalo, ale tvůj postoj a chování se mi vůbec nelíbí! Odsekáváš, jinak vůbec nemluvíš, pereš se a domů chodíš pozdě!"
,,Protože mám tréninky!"
,,A to nemluvím o tvých výsledcích ve škole," pokračovala, ,,vždycky jsi byl jedničkář a teď ti vychází dokonce trojka!"
,,Můžu jít nahoru udělat si úkoly?"
,,Nebuď drzí! A...ano, běž nahoru, máš zaracha."
,,Dneska mám box."
,,Ten se nepočítá!"

Vyšel jsem nahoru po našich širokých, honosných schodech a práskl za sebou dveřmi. Tašku jsem hodil ke stolu, padl okamžitě na postel a začal rozbalovat dárek od Itachiho. Nečekal jsem nic převratného, takže mě docela mile překvapil parfém od Armaniho. Byl u něho i vzkaz, ať radši používám tenhle pánský, než tu máminu květinovou rexonu. Ušklíbl jsem se a čichl si k sobě. Pořád jsem strašně smrděl
Sundal jsem si školní uniformu a šel si dát sprchu k sobě do koupelny. Nechtěl jsem vědět, co by mi řekl trenér na boxu, kdybych tam přišel takhle navoněný. Pustil jsme na sebe horkou vodu a začal přemýšlet.

Možná má Naruto přece jenom pravdu. Třeba bych s tou tmavovláskou měl přece jenom jít...Je celkem hezká, když se to tak vezme. A taky se kamarádí se Sakurou. Zatřepal jsem hlavou a marně se snažil přijít na to, proč by mě mělo zajímat, že se kamarádí právě s tou růžovláskou. Zajímalo by mě, jestli voní po žvýkačce... Bouchnul jsem hlavou do dlaždicové stěny sprchového koutu. Samozřejmě, že nevoní. Ty vlasy jsou obarvené, to je jasné. Kdo by si je ale nechával obarvit na růžovo? ...Ale je to hezký...Pane na nebi, o čem to přemýšlím?! I tak nemá úplně super postavu. Je docela malá a stejně má malá prsa. Ale do mojí ruky tak akorát.
,,Doprdele!" ulevil jsem si, když jsem zjistil, že mi stojí.

Šok a rozčilení ale za okamžik vystřídala zvědavost a...radost? Tohle bylo po dlouhé době poprvé, co se mi postavil sám od sebe, jen díky myšlení. Jasně, ze začátku puberty se mi to stávalo dost často, ale pak jsem se to naučil ovládat. Když jsem cítil, že to na mě jde, začal jsem myslet na odporné věci, jako třeba mrtvolu prolezlou červy a tak...Vynahradil jsem to svému tělu vždycky večer v posteli masturbací podnícenou třeba pornem, nebo knížkou. Ale tohle bylo...tak rychlé, že jsem si to ani neuvědomil...No, Sakura má u mě vroubek, protože může za mé pochybení v sebeovládání sexuálních pudů.

Jenže, když už to teď došlo tak daleko, musím to prostě ukončit. Zastavil jsem vodu, hodil na sebe ručník a rychle skočil na peřinu. Položil jsem se na záda a odkryl svého kamaráda. Musel jsem na to jít rychle, jelikož jsme měl nejpozději za čtvrt hodiny odejít.
Plivl jsem si na ruku a dal se do práce. Chvilku jsem si dráždil předkožku, párkrát si ji stáhnul a povolil. V hlavě jsem měl totální zmatek, a tak, když jsem přejížděl po celé délce svého penisu nahoru a dolů, vybavily se mi Sakuřiny nohy v krátké sukni na nemocničním lůžku. Je do ní zamilovaný Naruto. Má ji rád můj nejlepší kámoš.

Sakura:

Trhnutím hlavy jsem se probudila. Usnula jsem na učebnici matematiky a chemie a v puse měla gumu. Koukla jsem na digitální hodiny, bylo šest pryč. Zvedla jsem se a promnula tvář. Ten úkol si zítra opíšu od Hinaty, stejně bych ho nezvládla. Potichu jsem sešla ze schodů do kuchyně, ale nikdo tam nebyl.
,,Mami?" zvolala jsem do ticha. ,,Nagiso?"

Šla jsem i do obýváku a Nagisiného pokojíčku, ale dům byl prázdný. Zkontrolovala jsem si mobil, jestli mi někdo nevolal, ale nic. Zamračila jsem se naštvaně a vytočila mámino číslo. "Je nám líto, ale toto volané číslo je nedostupné, zavolejte později." To snad není pravda.

Začínalo se pomalu stmívat, takže jsem chtěla rozsvítit, ale spínač nereagoval. Nejspíš vypadly pojistky. Vzdychla jsem a šla do obýváku, k máminu nočnímu stolku pro klíč od elektrostatu. Otevřela jsem zásuvku a začala se přehrabovat v máminých papírech a složenkách. Proč jen musí být taková bordelářka? Vysypala jsem celou zásuvku na zem a klíček konečně našla.

Našla jsem ale taky něco jiného. Upomínky a složenky. Nezaplacené a doručené z exekutorské firmy. Promnula jsem si oči, jestli se mi to náhodou nezdá. Červeně potištěné papírky s vykřičníky leželi nehybně přede mnou a já se snažila přijít na jakékoli racionální vystvětlení, proč jsou sakra ty všechny upomínky tady, v mámině stolku, schované a hlavně-nezaplacené. Několik jsem si jich přečetla, a pak v dlaních obrátila klíček. Byl mi k ničemu, navypadli nám totiž pojistky. Dneska dopoledny nám odpojili přívod vody a elektřiny. A zítra nám sem má přijít exekutor.
Zuřivě jsem podruhé navolila číslo na mámu, ale pořád byla nedostupná.

 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Janča-san Janča-san | Web | 30. června 2013 v 14:37 | Reagovat

wau! to som zvedavá ako sa to s tou Sakurou vyvinie..ale ináč dobrý opis Sasukeho vecí :D

2 Saki Saki | E-mail | Web | 30. června 2013 v 15:23 | Reagovat

Asi si pôjdem prečítať ostatné dieli, pretože tento bol fakt dobrý, hehe :D Ten začiatok s Tsunade a jej prednáškou o tom, aké to majú ženské ťažké ma zavraždil a malý úchylak Naru bol tiež skvelý xD

Ohh, tak to som rada, že som mnou v tomto konečne niekto súhlasí :D A áno, graficky spracované to bolo fakt skvele. Ale u mňa čo sa týka grafického spracovania stále vedie trištvrtehodinový film Kotonoha no Niwa ^^

3 Aki Aki | Web | 30. června 2013 v 20:08 | Reagovat

[1]: Súhlasím s tebou do bodky.Krásni dielik už sa teším na pokračovanie.

4 Mikeira Mikeira | 1. července 2013 v 8:10 | Reagovat

Bylo to fakt super!! :D Tenhle díl mě fakt pobavil a napnul na další pokračování :D.

5 Ka-chan Ka-chan | Web | 1. července 2013 v 21:28 | Reagovat

Pokud máš stále zájem, tak bych s tebou spřátelila ;)

6 Momo-chan Momo-chan | Web | 2. července 2013 v 11:33 | Reagovat

Je to veľmi pekné a páči sa mi ako je to napísané :) Super!

7 DarkRose Strange SaanKun DarkRose Strange SaanKun | Web | 2. července 2013 v 21:50 | Reagovat

zajímavé, ale já jsem spíše na yaoi

8 Michyseji Michyseji | Web | 8. července 2013 v 0:40 | Reagovat

velmi dobré teším sa na pokračovanie

9 kisa-uchiha kisa-uchiha | Web | 9. února 2014 v 21:06 | Reagovat

wow tak to je drsné...ten záver v tomto dieli..fúha som zvedavá na další diel, ktorý si idem hned prečítať

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.