Srpen 2013

Watashi hadare? 9

11. srpna 2013 v 19:01 | Tora |  Kdo vlastně jsem?
Tak jsem to nakonec dopsala. Bylo to dlouhé čekání, předtím jsem zveřejňovala Raibaru a Obyč. život, takže mi na tohle nezbylo moc času. Je to takové hatla-patla, žádný děj. Nebaví mě popisovat jejich dětství, ještě jednu kapitolu, nebo dvě kapitoly a jdu na dospívání. :)
Byla jsem nervózní. Ne tak nervózní, že bych se klepala a v krku měla sucho. To zase ne. Ale i tak to byl nepříjemný pocit. Jako když jsem u sebe přes zimu schovávala poraněného drozda a tajila to před Madarou. Sasuke mi ne zrovna taktně sdělil, že mě do jídelní místnosti v žádném případě nedoprovodí. Prý by to pro něj bylo moc ponižující, přijít s dívkou. Tak jsem se naštvala a řekla mu, že může jít k šípku. Myslela jsem si, kdovíjak jsem nebyla sprostá, ale on se mi jen krutě vysmál. Za pár minut jsem pochopila proč.

Raibaru 3

3. srpna 2013 v 16:39 | ToraRafu |  Raibaru


Obyčejný život dvou obyčejných lidí 6

2. srpna 2013 v 15:19 | Tora |  Obyčejný život dvou obyčejných lidí

Sakura:
Ležela jsem zachumlaná v peřině v posteli a napínala uši, jestli neuslyším nějaký zvuk. Bylo čtvrt na dvanáct a máma s Nagisou nikde. Voda netekla, topení nehřálo a elektřiku nám odpojili. A aby toho nebylo málo, když jsem se snažila dovolat po dvacáté osmé mámě, došel mi kredit.
Prohrabala jsem celý dům odshora nahoru, ale nenašla jsem žádné peníze. Já si nešetřím, nedostávám kapesné. Když něco potřebuju, prostě si řeknu a většinou to dostanu. Sice po kapsách nosím vždycky nějaké drobné, ale z těch dluhy asi nesplatím...A že jich sakra máme.