Listopad 2013

Prsa!

18. listopadu 2013 v 18:35 | Tora |  Myšlenky a úvahy
První, co mě napadlo, když jsem si přečetla téma týdne, byl můj zážitek s jedním spolužákem na základní škole... Nebudu nikoho jmenovat, říkejme mu třeba F. Tento spolužák F byl na prahu páté třídy už v mírném pubertálním náběhu a všechny holky včetně mě tím štval. Často si brával na paškál svých blbých vtípků a otravovaní hlavně mě. V té době jsem byla totiž jediná holka, která pod tričkem neměla plochý hrudník.

Obyčejný život dvou obyčejných lidí 7

2. listopadu 2013 v 11:16 | Tora |  Obyčejný život dvou obyčejných lidí
Sasuke:

,,Co bylo dnes ve škole Sasuke?" Proč děláš, že o ničem nevíš? Proč se mě kurva ptáš, co bylo ve škole, když máme ve sklepě zmrzačeného chlapa?!
,,Neumíš matce odpovědět Sasuke?" Jak si dovoluješ mě sekýrovat?! Proč se ke mně takhle chováte? Viděl jsem, jak jdeš s Itachim do toho sklepa! Viděl jsem tě! ,,Tak dost! Koukej se sebrat a odejít do svého pokoje. Nebudu sedět u stolu s někým, kdo se neumí chovat." Proto jste mě přihlásili do těch bojových sportů? Abych jednou dělal to co vy? Jste vůbec moji rodiče? ,,Tak slyšel jsi?!" zahřměl otec a praštil pěstí do stolu. Itachi nevzrušeně otočil stránku nějakého časopisu a matka začala nervózně upravovat prostírání....Tak jsem ho smetl na zam.