Srpen 2014

Watashi hadare? 11

4. srpna 2014 v 19:23 | Tora |  Kdo vlastně jsem?
Nevím, co to má znamenat, ale Sasuke se se mnou nebaví. Od bojů při rozřazování se na mě ani nepodíval a u stolu v jídelně sedí s ostatníma klukama z vyšších oddílů. Nejspíš chuuninové. Mrzí mě, že jsme se tak odcizili, ale ty boje přinesli i něco pozitivního. Našla jsem si mnohem víc kamarádů. Naruto a Chooji mi nabídli, že mi pomůžou s kopáním latrín, když je naučím pár chvatů a Shikamaru zase chce, abych ho naučila základní postaje a vrhy s kunaiem.

Takové to blabla

4. srpna 2014 v 15:14 | Anda |  Oznamy
Ahoj, Ahoj.
Dlouho jsem tu nebyla, ale myslím, že to jde asi vidět...No, během těch měsíců se toho hodně stalo. Kromě změn v mém soukromém životě (kterými vás ale nebudu zatěžovat), se toho událo taky hodně na blogu, Narutovi a povídkách. Co jsem napsala za tu dlouhou dobu? Nic. Naruta už nesleduju, mangu čtu prostě proto, abych věděla, jak to dopadne. Ale myslím, že článek na toto téma tady už byl. Ale zkraťme to. Na školu, kam jsem chtěla přestoupit jsem se dostala. Zkoušky byly fakt těžké, ale zmákla jsem to.
Povídky? Povídky... Během tohoto článu průběžně píšu i kapitolu Watashi hadare? a plánuju ji ještě během dneška nebo zítřka vydat. Pročítala jsem si, co všechno jsem už napsala a...prostě to chci dokončit. Přišlo by mi, že jsem to všechno psala zbytečně, kdybych tomu neudělala ještě konec. I když, zase se nebojte, že to ukončím ve dvou kapitolách! Miluju r-o-z-t-a-h-o-v-á-n-í, tudíž ještě dlouho potrvá než Watashi hadare? a Obyč. život dopíšu. Dneska se jdu po době kouknout na sb a oběhnout je, zkontrolovat a přemýšlím i o malé údržbě designu. Když už změna, tak pořádná ne? :)