Povídky

3. června 2018 v 21:35 | Sasukey
Watashi hadare?
Úvod: Život shinobi není lehký a pro ženu kunoichi už vůbec ne. Vlastně jsem si svůj osud a život nikdy nevybrala, to on si vybral mě. Jen jsem se neustále přizpůsobovala a formovala podle toho, jak kdo chtěl. Madara, senseiové v Konoze a teď Sasuke. Je to ale v pořádku? Došla jsem teď do stádia, kdy už jsem unavená. Nebaví mě bojovat, učit se a poslouchat. Neměla jsem zrovna lehký život... ale nikdy jsem si nestěžovala.
Pár: Sasusaku
Kapitolovka (Díly)


Pozn.Taková moje srdcovka. Moje dítě. Moje uplně první povídka, tisícekrát upravená, protože ty začátky... řekněme, že byly dost hrozné. Každopádně, když jsem se opět ponořila do Naruto světa, rozhodla jsem se, že tuhle povídku prostě musím upravit a konečně dopsat! Neodahrává se v klasickém Naruto světě, ale v blíže neurčeném středověkém Japonsku. Snažila jsem se nechat většinu vlastností postav a i nějaké zápletky podobné. Jsou tam prostě ninjové a tak, ale pojala jsem to trochu osobitěji. Tak do 7. dílu je povídka jen přepracovaná stará verze a potom už jsou díly nové.
Raibaru (18+)
Úvod: Sakura už zase naběhla své dětské lásce Sasukemu. Karin je na tom podobně, a proto se rozhodnou spojit své... dámské zbraně. Jejich bolavá srdce dá dohromady jen láhev něčeho silnějšího. A možná taky nějaká ta pomsta. Ale jak to provést? Povídka o tom, co udělá několik lahví saké se Sakurou a co následně udělá ona svému příteli.
Pár: tajný, to nemůžu prozradit
Jednorázovka (1. část, 2. část)


Pouta
Úvod: Jak se vlastně Sasuke dal dohromady se Sakurou? Co ho přimělo změnit názor a city k ní a jakým působem se vyjádřil? Tahle povídka nás zavede do období mezi konec Shippuudenu a Boruta a my se dozvíme něco málo o vztahu těchto dvou.
Pár: Sasusaku
Poznámka: povídka není moje, ale napsala ji autorka Nyss91 na wattpadu. Původně jsem ji měla uveřejnit tady, ale nakonec přidávám jen odkaz.
Díly: TADY


Zpráva
Úvod: Sasukeho a Sakuřino první rande na útesu.
Pár: Sasusaku
Jednorázovka: 1. část (druhá část?)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 megumi-sakamaki megumi-sakamaki | E-mail | Web | 4. června 2018 v 9:53 | Reagovat

To zní zajímavě:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama