Raibaru 2. část

3. června 2018 v 22:09 | Sasukey
,,Co budeme dělat?" zeptala se Sakura a dřepla si na zem. Opilost jí neprospívala. Už teď jí bylo špatně. Zato Karin oplývala energií a veselou náladou. Zvonila a bušila na dveře, kolem kterých procházely a smála se lidem, co jí hubovali. ,,Půjdeme se přesvědčit, jestli má Sasuke malýho ptáka!" vyhrkla nadšeně a chytla Sakuru za ruku. ,,Ty ses zbláznila!" smála se růžovláska a nechala se táhnout. ,,Uvidíš, bude sranda. Přepadneme ho a znásilníme!" vykřikovala Karin a hlasitě dupala na štěrkové cestě. Sakura zavyla smíchy a popadla se za břicho. ,,Hahaha! Ty-ty chceš znásilnit Sasukeho Uchihu? Jak? Hahaha!"

,,Normálně," Karin se dala do vysvětlování, jakoby to byla ta nejpřirozenější věc, "Vlezeme tam oknem. Po cestě k jeho ložnici se vysvlíknem a pak na něho obě skočíme! Ty ho tou svojí super sílou zmlátíš a já ho svážu," kulila přesvědčivě oči. ,,Čím ho svážeš?" zmateně zakroutila hlavou Sakura a začala se ohmatávat, jestli s sebou nemá provaz. ,,Tkaničkami, hele!" vítězoslavně ukázala Karin na svoje boty a pokynula jí k pochodu.
,,Nemůžu nashromáždit chakru," fňukala leklým hlasem Sakura a pomalu si rozepínala triko. Sukni a boty už měla dole, stejně jako Karin. Ta se právě pokoušela vylézt na okap, protože vzdala pokusů se dostat do Sasukeho okna pomocí svých schopností. ,,Jsi namol," poučila Sakuru a vydrápala se na okenní římsu, "jasně, že nemůžeš nashromáždit chakru. Protože jsi přece naprosto otupělá."

,,Tak na mě počkej!" zaprosila Sakura a odhodila i legíny. Teď stála na ulici jen ve spodním prádle. Pomyslela si, co by jí tak řekla mamka... ne Tsunade, kdyby ji těď viděla. Svou jedinou žačku s hodností sannina, polonahou a opilou na ulici, jak se snaží vloupat do bytu a znásilnit Sasukeho. Rozesmála se tak hystericky, až vyplašila kočku, co přecházela silnici. ,,Drž hubu sakra!" okřikla ji Karin. ,,Nehchceš ho přece vzbudit." napomenula ji.

,,Jo...jo, promiň. Už lezu." zabrblala Sakura a taky se začala drát nahoru. ,,Podej mi ruku."
Chytila se Karin a stoupla si na římsu vedle ní. Okno do bytu bylo otevřené dokořán. ,,Ts...hošánek, ještě neví, co ho čeká." zahihňala se její spolupachatelka a vyhoupla se potichu do pokoje. Sakura se pokusila ji napodobit, ale zakopla o nějaký kus hadru a plácla sebou na zem. Karin jí chtěla podat ruku, ale sama uklouzla po nějaké konzervě a dopadla s řinčení vedle Sakury. ,,Kurva!" zaklela hlasitě a mnula si loket.

,,Nevěděla jsem, že tady bude mít Sasuke takový bordel," zamručela nespokojeně Sakura a rozhlédla se kolem sebe. Na zemi bylo poházené oblečení, na stole a ve dřezu špinavé nádobí, kolem bzučely mouchy.
,,Ani já ne." zašeptala Karin a přimhouřila oči. ,,Koukej!" vyjekla. Ukázala do rohu, kdy byl na zemi zmuchlaný kus provazu. ,,Hehe... to se bude hodit." zašeptala spiklenecky Sakuře a vzala ho.
Potichu otevřely dveře do ložnice a zaposlouchaly se. Sasuke hlasitě a pravidelně oddechoval a nevypadalo to, že by se hodlal vzbudit. Podlaha pokaždé trochu vrzla, když se Sakura nebo Karin přiblížila blíž k posteli a pokaždé se trošku zarazily, jestli se jejich oběť nebudí. ,,Ty na něho skočíš a já mu zacpu pusu a svážu ho, jo?" zašeptala Karin a Sakura kývla. ,,Teď!"

Růžovláska se vyhoupla nad spícího a skočila mu na břicho. Karin hupsla vedle ní. Vrazila Sasukemu s řevem do pusy ponožku a jala se ho svazovat provazem a tkaničkami. ,,Mhmhm!" zuřil a snažil se je setřást. ,,Máš to marný chlapče," zašeptala Sakura a jedním pohybem mu stáhla peřinu z nohou, "dneska o to poprvé přijdeš." opile se zasmála a udělala jednoduchou svazovací pečeť, kterou naštěstí zvládla a připevnila ji Sasukemu na břicho. ,,Máš to hotový Karin?" byla tma a ona úplně dobře neviděla. ,,Jo, je svázanej. Hoho!" odhodila podprsenku a sedla si na postel vedle nich. ,,Ty první." pokynula Sakuře
,,Co? A-ale já to-"
,,Právě proto drahá Sakuro." zasmála se ,,Neboj, budu ti říkat, co máš dělat."
,,Mhm! Akuro-aan! Ee!"
,,A ty ztichni!" obořila se na zmítajícího se Sasukeho a dala mu facku.

Za chvíli už Sakura seděla na jeho břichu úplně nahá a opírala se mu předníma rukama o hrudník. Polkla. Karin mu právě stahovala spací boxerky a zpívala si u toho nějakou sprostou písničku. On už se vzdal jakéhokoli odporu, jen zrychleně, přerývavě dýchal a zatínal pěsti. ,,No pááni..." zahvízdala Karin. ,,Sakuro, radši se nedívej... Chihi... Myslím, že se máš na co těšit, zlato... Doufám, že jsi pořádně zvlhlá."

Neodpověděla, ale mlčky souhlasila. Byla opilá a věděla to, ale taky věděla, že ji ten, na kterém právě sedí, nehorázně vzrušuje. Dotkla se jeho tváře a přejela po ní až ke krku, tam se zastavila a naklonila se. Přitiskla svoje rty na Sasukeho krk a jemně ho kousla. Slyšela, jak potichu zakňučel a udělala to znovu. Potil se a chutnal slaně. Začala sjíždět jazykem níž a níž, zastavila se u jeho bradavek. Obkroužila je a do obou kousla. Cítila, jak se mu napínají a stahují břišní svaly... a ještě něco. Druhá ruka se jí třepala, když zajížděla ještě níž do jeho rozkroku. Jeho penis začal pomalu tvrdnout a nabývat velikosti. Seděla na něm nahá, a proto ji dost vyděsilo, když se jí jím dotkl třísel.

,,Dotkni se ho, dělej." zašeptala vedle ní Karin, na kterou dočista zapomněla.
Sakura si dodala odvahy a sevřela tu teplou pulzující věc v dlaní.
,,Mhamm.!" zasténal hlasitě. Pomalu začala přejíždět rukou nahoru a dolů a zděsila se. Tohle, že má mít uvnitř svého těla? Sasukeho přirození stále rostlo, stejně jako tempo Sakuřiné ruky. Občas se zastavila, na špičce žaludu stáhla předkožku a na tom hebkém výběžku ho pošimrala a promnula. To se mu asi zamlouvalo nejvíc, protože pokaždé zatnul zuby a vyheknul o oktávu víš. Párkrát ho taky pohladila po varlatech. ,,A-Akura-aa..."

,,Nemám mu uvolnit pusu?" zeptala se potichu Karin, ale ta zavrtěla hlavou. ,,To je na nic, takhle je to zábavnější."
Sakura ani nevěděla, odkud ví, na jakých místech, kde se ho dotknout. Nejspíš to měla po generace zakódované po svých prapředkyních v hlavě a teď jen to stačilo použít v praxi. Pustila jeho penis a přejela mu oběma rukama po hrudi. V ústech se jí dělalo sucho a hlava se jí motala, když si uvědomila, co se právě chystá udělat. Nadzvedla se a přesunula své tělo k jeho nohám. Jeho chlouba se tyčila do výšky přímo před jejím obličejem. Zastrčila si vlasy za uši a pootevřela rty. Bylo jí jedno, že se na ni Karin celou dobu dívá, že jí ještě nebylo dvacet a porušuje tím pádem zákon. Sakura už zapomněla, že je vlastně na Sasukeho naštvaná. V hlavě jí právě kolovala jen jediná myšlenka, udělat mu dobře.

Dýchla na žalud. On strnul v pohybu, čekajíc, co udělá dál. Sakura vystrčila špičku jazyka a lehce se jí dotkla Sasukeho citlivého místa. Olízla jemně celý žalud a následně se k němu přisála.
,,Aahm!" Sasukeho hlasité zasténání bylo pobídkou, že to dělá dobře, ať pokračuje. Otevřela pusu a dobrá polovina jeho nástroje v ní zmizela. Cítila, jak jí pulzuje v puse a dotýká se jí mandlí. Ne. Teď to nepokaz. Hlavně nezvracej. Pomalu se vrátila zpátky do původního stavu. Chvíli ožužlávala zase jenom jeho špičku, a pak se opět dala do laskání celého penisu. Nahoru a dolů. Nahoru a dolů. A zrychlovala.

,,Aaamm...Akura!"
Začalo se jí to líbit. Sama v podbřišku cítila až nesnesitelnou touhu. Její jazyk dráždil Sasukeho přirození a ona nechala ze svého klína stékat první kapky svých štáv. Teď už nebyla vůbec vyděšená. Chtěla ho cítit v sobě.
,,Brzdi kočko, nebo se ti udělá do pusy." poučila ji Karin chytila ji za rameno. Sakura se neochotně odtáhla. ,,No a? Mě to nevadí."
,,Takhle ho víc rozdráždíš. Nech ať má orgasmus v tobě." poradila jí a uchechtla se, když viděla jeho zklamané oči. Leskly se světleji, než normálně. Nejspíš vzrušením.

Sakura se teda posunula opět nad Sasukeho břicho a jemně ho chytla za penis. Nasměrovala si ho ke svému rozkroku a pomalu začala dosedávat. Byla vlhká dost, takže to šlo snadno. Sasukeho tělo se nečekaně prohnulo a ona ucítila ostrý tlak. Zarazila, ale hned pokračovala. Viděla, jak jeho penis mizí v jejím těle. Sakura slabě sykla, ale opilost její bolest utlumila. Když na něj konečně dosedla celou váhou, na tváři jí hrál spokojený a vzrušený úsměv. Stejně jako jemu.
Cítil doposud nepoznanou vášeň a chtíč. Jeho penis, naplněný krví, v jejím těle napjatě pulzoval. Cítil stahy jejího břicha a dělalo mu to dobře.

Ještě nikdy nezažil takovou rozkoš. Sakura se pomalu začala pohybovat a jemně ho zevnitř masírovat, ale jemu to už nestačilo. Pomyslel si, že to měla v rukách ona sama dost dlouho. Teď je konečně řada na něm. Ať vidí, že je muž. Jedním prudkým pohybem utrhl provazy, kterými byl spoután a bleskově zrušil pečeť na břichu. Dřív, než se od něj Sakura stačila odtáhnout. To si vážně ty dvě myslely, že ho takovým debilním způsobem znehybní? Strhl si pásku a ponožku z úst a popadl růžovlásku oběma rukama.
,,Doprdele!" vyjekla Karin a spadla z postele.
,,N-ne! Počkej!" zasténala Sakura a snažila se chabě bránit. Jenže byli se Sasukem velmi těsně intimně spojeni. Povalil ji pod sebe a zaklínil jí ve svém objetí. Prudce přirazil a hlasitě zasténal. A znovu. Jeho tělo bylo jak v extázi a on nehodlal riskovat, že tuto příležitost prošvihne.

,,A-ah! Áá.." napůl sténala a fňukala Sakura. Nebyl ani náhodou jemný. Přirážel tvrději a rychleji. Už ani necítila svoje nohy. ,,S-Sakuro-chan!" zašeptal jí vzrušeně do ucha a natiskl se k ní těsněji. Pustil jí jednou rukou a popadl jí za prso. Sakura bolestí vyjekla, protože jí ho začal mačkat a drtit. A přitom stále přirážel a zrychloval.
Opřel se oběma rukama o matraci a v těsném objetí ji políbil. Dravě a vášnivě, stejným způsobem, jakým ji právě uspokojoval. Najednou se zarazil a přirazil svoje tělo k tomu Sakuřinému tak prudce, jak to jen šlo. Nikdy v životě by si nebyl pomyslel, že jí to opravdu udělá...
Oba dva se chvíli vydýchávali a jen tak leželi. ,,Teď já! Teď jsem na řadě já, Sasuke!" ozvala se Karin a přitiskla se mu k zádům.

Slunce druhého dne vyšlo brzo. Osvětlovalo oknem tři lidi k sobě stulené na jedné malé posteli.
Červenovlasá žena se probrala jako první. Promnula si bolestivě hlavu a opatrně se posadila. Překvapeně se rozhlédla kolem, když zjistila, že není u sebe. ,,A kurva." ujelo jí, když vedle sebe uviděla blonďatou rozcuchanou kštici a vedle ní stulené růžové klubíčko.
,,Mmmhh!" blonďák se probudil téměř okamžitě po ní a hlasitě zívl. Zarazil se, když uviděl vyděšenou Karin vedle sebe. Pak ale obrátil hlavu a radostně se zašklebil. Dívka po jeho pravém boku už byla taky vzhůru, ale usilovně se samu sebe snažila přesvědčit, že ještě pořád spí a tohle se jí jenom zdá.
,,Dobré ráno Sakuro-chan. Jak ses vyspala?"

Naruto?! Sakra, jak jsem jenom mohla...?! Sakura hleděla na uzarděný, rozesmátý obličej a měla chuť ho umlátit k smrti. Její ruka se automaticky napjala a pod peřinou nachystala k přímé ráně do té rozespalé tváře, ale v poslední chvíli se zarazila.
,,Né..." zavyla bolestně a zakryla si rukama obličej v zoufalé snaze schovat se před Narutovým pohledem. ,,Co-co jsem to udělala?"
Blonďák se zarazil a rozpačitě se poškrábal na hlavě a zabloudil pohledem ke Karin. Ta se urychleně oblékala a zuřivě gestikulovala, aby jí nechal na pokoji. ,,Ehm... Tohle je na tobě chlapče. Já jsem si svoje odbyla, ale víš... teď... bych asi měla... jo. Tak ahoj."

Karin si v pochodu nazula boty a vyběhla z bytu. Ani ona tohle nečekala. Ale na rozdíl od její včerejší barové společnice to vzala líp. Nevadillo jí, že se vyspala s tím blonďatým klukem. Koneckonců, byl na stejné úrovni jako Sasuke a voněl snad ještě lépe než on. Ušklíbla se, když si vzpomněla na Sasukeho a jeho chladné pohledy. Pche, ať si trhne nohou, ona ho přece nepotřebuje.

,,Karin?" trhla sebou a otočila se. Vedle ní stál Sasuke s hřebíkem a kladivem a zatloukal nové panty do dveří u svého bytu. ,,Čau Sasuke!" bezstarostně prohodila. ,,Jen jsem ti chtěla říct, že jsi hajzl a ubožák a já jsem si právě s Narutem užila bezvadnou noc! To koukáš co? Nepotřebuju tě, ty namyšlený pako." krutě se rozesmála a odběhla k východu. Sasuke ale nemusel vědět, že Karin usnula při prvním polibku a na sex vůbec nedošlo. Sasuke se za ní překvapeně otočil, a pak začal znovu zatloukat. Jakoby ho snad zajímalo, s kým se Naruto dělí o postel...

,,J-já jsem taková coura... Jak jsem to jenom mohla...." Sakura hlasitě štkala do Narutového povlečení a on se ji potichu snažil utěšit. ,,Ne, nejsi. Vážně... vlastně jsi přišla s Karin akorát na čas. Zrovna se mi o tobě zdálo." povzbudivě ji pohladil po rameni, ale záhy mu na tváři přistála facka. ,,Ty prasáku! Tak tobě se o mě zdálo jo?!"
,,A-ale..."
,,To je strašné-"

,,Panebože, uklidni se konečně!" zvýšil Naruto hlas, popadl ji za zápěstí a pořádně s ní zatřásl. Sakura se zděsila. Takového Naruta vůbec neznala. Podívala se na něho a snad poprvé za život uviděla, jak vlastně vypadá. Peřinu měl shrnutou až k bokům, takže mu šly vidět výrazně se rýsující břišní a prsní svaly. Jeho šlachovité ruce teď drželi její zápěstí a oči se mu nebezpečně leskly. Najednou si uvědomila, kdo že to vlastně je. Vždyť je to Uzumaki Naruto, ten, kdo zachránil vesnici, v podstatě vyhrál válku, je to sanin, jinchuuriki. Mohl by ji lehce zabít, v boji by proti němu neměla nejmenší šanci. Vzpomněla si na minulou noc a na to, jak lehce se s ní a její znehybňovací technikou vypořádal... a až skoro bolestně se jí zmocnil.

Rázem zrudla a znervózněla. Přece jenom, byli oba nazí a v jedné posteli. ,,Pusť mě." poprosila ho tiše. ,,Už ses uklidnila?"
,,Jo..." zašeptala naštvaně Sakura a ucítila, jak povolil stisk. ,,Proč si to udělal?" zeptala se ublíženě a přitáhla si peřinu až ke krku. Naruto se na ni nechápavě zahleděl. ,,Udělal co?"
,,Co asi?" vyštěkla na něj. ,,Proč ses se mnou vyspal? Proč si mě nezastavil? Proč sis to nechal líbit a-"
,,Jsem přece muž a to ty jsi za mnou přišla první a začala s tím." namítl až směšně klidným hlasem a zamračil se.

,,A navíc tě miluju... proč bych teda přestával, když jsem viděl, že se nám to oběma líbí?" dodal prostě a začal si nervózně mnout klouby. Tenhle rozhovor a celá situace mu byla stejně nepříjemná jako jí. Takhle si společné ráno po té skvělé noci nepředstavoval.
Sakura nevěděla, co má říct nebo udělat. Myslela si, že to dělá se Sasukem. Hodlala se mu pak ráno vysmát s Karin do obličeje, a pak jít po svém, ale Naruto...

,,Víš, co si myslím, Sakuro?" protáhl rádoby nevinným hlasem. Upřeně se na ni zadíval, a pak smutně sklopil oči. ,,Myslím, že sis spletla pokoje... že?" zeptal se tiše, jakoby jí četl myšlenky.
,,Ne-já jen..." Co ona jen? Proč se najednou cítila tak mizerně? ,,Omlouvám se, jestli ti to bylo nepříjemné. Jak jsem řekl, vypadala jsi, že se ti to líbí."
,,Naruto, tak to-."

,,Jdu teď ven, dneska mám pomáhat se stavbou nového mostu. Zatím se měj Sakuro... nemusíme o tom nikdy mluvit."
Naruto tiše vstal a mlčky se oblékl. Potichu odešel a nechal tam Sakuru samotnou. Pozorovala holou stěnu před sebou a snažila si urovnat myšlenky. Snažila se přemýšlet. Rozhlédla se po místnosti a taky vstala. Nejdřív si našla na zemi svoje poházené oblečení a oblékla se, pak si sedla znovu na postel a vzpomínala na minulou noc. Hlava jí třeštila, jako po výbuchu, ale něco si i přes obrovskou kocovinu pamatovala.

Zčervenala, když si vybavila Narutovo tělo a jeho pohyby při sexu. V té chvíli jí připadal tak... mužný. Na tu část, kdy se nejspíš miloval s Karin, si nevzpomínala, asi usnula... naštěstí. Nechtěla to vědět. Povzdechla si. Nevěděla, jak se má chovat. Včera dvakrát... ne, vlastně třikrát porušila zákon. Opila se, vloupala do cizího bytu a nakonec měla sex. Jestli se tohle někdy dozví její matka s Tsunade... nechtěla na to ani myslet.

Když vyšla z bytu, obdaroval ji Sasuke překvapeným pohledem. Vyplázla na něj jazyk a rozešla se směr k nemocnici. Několik sekund po Sakuře vyšla ze Sasukeho bytu Hinata.
,,To byla Sakura?" zeptala se nesměle. Sasuke se narovnal a usmál se na ni. Tak jako na žádnou jinou předtím. ,,Jo...Zdá se, že měl dneska Naruto rušnou noc."

Celý den byla jako na jehlách. Věci jí padaly a nic se jí nedařilo. Dva pacienti jí během minulé noci umřeli, sice stářím, ale i tak se Sakura utápěla v lítosti, že to jistě bylo kvůli její nepřítomnosti. Karin se jí snažil zvednout náladu, donesla jí čaj, kávu, dango knedlíky, vytřela podlahu v její pracovně a k večeru jí přinesla i láhev rýžového saké. To už Sakura nevydržela a vyhodila ji z kanceláře.

Karin se sice urazila, ale nebrala to moc vážně. Chápala, že se její nová kamarádka cítí asi blbě po tom včerejším zátahu. Neměla tušení, odkud její deprese vane, takže ji pro jistotu nechala být a šla do baru. V nemocnici taky navštívila Sakuru Hinata. Vysvětlila jí, že teď je přítelkyně Sasukeho a jestli se prý Sakura nezlobí. Ta se srdečně rozesmála, když viděla Hinatin zrudlý výraz, jakým se omlouvala.

Zeptala se jí, jestli se před tím viděla s Narutem, protože si vzpomněla, co jí řekl ten chlápek odvedle. Odpověď ji viditelně potěšila. Naruto byl s Hinatou hodinku před tím koupit dárek, protože nevěděla, jaký by se chladnému, černovlasému Uchihovi líbil.

Sakuře najednou něco došlo. Bylo to... jiné než předtím. Když se zamilovala do Sasukeho, v břichu měla motýlky a v hlavě samé výbuchy ohňostrojů pokaždé, když o něm byla řeč. Teď ale cítila strašnou bolest. Jakoby ji bodalo tisíce kunaiů napuštěných jedem. Táhlo se to od žaludku. Tak, že se nemohla pořádně ani posadit a pokračovalo to k jejímu bušícímu srdci a nutilo ho to k silnějšímu a rychlejšímu tlukotu. Dech se jí zadrhával a v hlavě měla zmatek. Teď už to věděla zcela jasně. Vždyť já ho kruci miluju. Přišlo to tak náhle, z ničeho nic, až si připadala jako idiot, že si toho nevšimla dřív. Jeho modré oči, blonďaté vlasy, úsměv...

,,Sakuro-sama, stalo se něco?"
,,N-ne... Shizune, to je v pořádku. Já-já... jen jsem si něco uvědomila." Sakura popotáhla a usmála se. Vždycky ji měl rád. Vždycky se díval, jak běhá za Sasukem a on mezitím trpěl. Nechával se od ní mlátit a přitom se cítil šťastný, že mu věnuje alespoň nějakou pozornost. Věčně odmítala jeho pozvání na rande a on to stejně nikdy nevzdal. Děkuju Naruto. Zašeptala a rozběhla se do obchodu. Už věděla, co udělá...

Nakoupila hromadu jídla, ovoce, zeleninu, ryby, nudle, maso. Prostě všechno, z čeho se dala uvařit pořádná, chutná večeře a zároveň se dalo sehnat u nich v obchodě. Doběhla k Narutovu bytu kolem osmé hodiny a vzrušeně zaklepala. Doufala, že bude doma a otevře jí.

,,Sakuro?" zeptal se překvapeně a otevřel dveře víc. ,,Co tady děláš?" Prohlížel si její rozradostnělou tvář, a pak jeho pohled sjel na tašky s jídlem. Na sucho polk. ,,Ahoj! Přemýšlala jsem, jak jsi mi řekl a... došla jsem k závěru, že ti chci udělat večeři!" zasmála se a koukla mu do očí. ,,Ty... mi chceš udělat večeři?" zeptal se pro jistotu ještě jednou, aby se přesvědčil, že slyšel dobře. ,,Jo! A taky bych tě strašně ráda políbila a zase se tě pokusila znásilnit jako včera, ale bohužel mám plná ruce tašek s jídlem, jestli sis nevšiml!" Naruto se nejdřív rozesmál, pak zrudl, vzal Sakuře jednu tašku a pozval ji dál.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama