Pouta

20. července 2018 v 11:05 | Sasukey |  Co mě zaujalo (povídky, názory, blogy...)
Prokrastinuji a dělám všechno jen proto, abych se vyhnula vaření oběda!
Jak mnozí sasusaku fandové ví (a štve je to), mezi koncem Naruta Shippuuden a Borutem je několikaletá mezera, která nám mlží a skrývá informace o tom, jak se vlastně Sasuke dal dohromady se Sakurou. Spousta autorů se toho hned chytla a rozhodla se psát povídky na toto téma. Já takovou povídku plánuju taky, ale až dodělám Watashi hadare. Nicméně, pátrala jsem po internetu a narazila na stránku wattpad (mnozí z vás ji třeba už znají), pro mě to ale byla novinka. Pro ty, co nevědí, je to taková zásobárna povídek a příběhů, něco na způsob anglického fanfiction.net. Jaké pro mě bylo teda překvapení, když jsem tam narazila i na povídky Sasusaku a na téma naruto. Budu upřímná, většina nestojí za nic, jen jsem zběžně prolítla první díly, ale až na dvě mě nic nezaujalo. První byla povídka od Tissy (Supernatural), kterou má ale i na svých stránkách a kterou jsem četla a můj druhý klenot-Pouta!

Tuhle novinku jsem přečetla jedním dechem v autobuse po cestě domů a ihned napsala autorce. Povídka totiž popisuje právě dobu a události našeho zájmu, kdy se ti dva dali dohromady. Autorka Nyssa91 hned v úvodu psala, že nemá ráda sasusaku, ale to mě neodradilo a udělala jsem dobře. Tak profesionálně a kvalitně zpracovaný příběh už jsem dlouho neviděla! Vystihla přesně charaktery postav a neudělala z toho romantickou slátaninu, kdy si Sasuke z ničeho nic uvědomí, že Sakuru miluje a musí si ji vzít za ženu. Ne, hezky propracovaný děj a postupné odhalování citů, přesně tak, jak by to měla v jejich vztahu být.
Chtěla jsem původně zveřejnit povídku tady, protože mi přijde, že je na wattpadu schovaná a spousta lidí o ní neví, ale jejich stránka má ochranu proti kradení-což kvituju (nejde používat kopírování obsahu) a mě se opravdu těch 6. kapitol přepisovat nechce... Takže jen uveřejním odkaz a doufám, že se povídka bude líbit. :)


Autorka: Nyssa91
Odkaz: ZDE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Thesia Thesia | Web | 20. července 2018 v 22:19 | Reagovat

Díky, až budu mít čas tak si to určitě přečtu. ;)

2 nena nena | 21. července 2018 v 0:11 | Reagovat

Zaujímavý pohľad, v kútiku duše by som si želala aby v Borutovi ukázali viac zo vzťahu postáv z Naruta. Aj keď vlastne väčšinú párov sme videli, práve na Sasusaku som zvedavá, to mi tam chýba obzvlášť keď má Sasuke taký char aký má.
Tissin Supernatural poznám, je to jedno z najlepších diel akých som kedy čítala, škoda, že už sa zrejme nikdy nedozvieme ako to pokračuje, nakoľko Tissa má (podľa mňa) už vlastný život a tomuto sa veľmi nevenuje, čož odráža aj dátum jej posledného príspevku.
Uf... čo sa týka druhej poviedky - Pouta. Priznám sa, že som sa zrejme nechala tebou vyhecovať a očakávala naozaj niečo perfektné, tak ako si to opísala, a zrejme práve preto ma to trochu sklamalo. Charakter postavy vystihla zrejme iba Sasukeho, tak "tvrdú" Sakuru na Sasukeho, si skutočne neviem predstaviť, keďže Saky odpadáva z neho aj v Borutovi. Vývoj vzťahu --> 100 bodov, ale to je podľa mňa asi tak všetko. :( tak isto boje, ktoré ich toľko zranili - whať?! po takej vojne ako zažili, to nemohlo byť pre nich nič :D nehnevaj sa prosím na môj hate, ale nedalo mi to nenapísať, taký pocit som z toho mala. Každopádne som nevedela o wattpade. Takže si mi odhalila niečo nové, kde môžem čítať nové poviedky s tematikou Naruta, ďakujem :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama